پارتیشن گلسار

پارتیشن گلسار

پارتیشن بندی فضای اداری و خانگی خود را به ما بسپارید

پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن گلسار

مبلمان اداری گلسار با تجربه بیش از 20 سال، طراح و نصاب پارتیشن برای محیط های اداری و خانگی است. خلاقیت در طراحی و اجرا انواع پارتیشن اداری دوجداره ، تک جداره ، ام دی اف ، آلومینیومی و شیشه ای باعث شده است که ما به عنوان یک شرکت در زمینه دکوراسیون اداری نیز شناخته شویم. در تمامی این سالها ما افتخار همکاری با بیش از صدها شرکت و فرد را داشته ایم. تیم طراحی و نصب پارتیشن گلسار متشکل از کارشناسان خبره و خلاق است که بهترین طرح و اجرا را به شما هدیه خواهد داد. ما سعی کرده ایم بهترین کارها را با رقابتی ترین قیمت به شما عرضه کنیم. شما برای مشاوره و برآورد هزینه می توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به برآورد و اجرا اقدام خواهند نمود. شماره تماس مستقیم : تهران 66703939

پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره با استفاده از MDF به اندازه 16 میلیمتر ساخته می شود. در لبه های mdf از PVC استفاده می شود. این نوع را می توان بصورت بلند و یا کوتاه اجرا کرد. برای استعلام قیمت و سفارش با ما تماس بگیرید.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره برای محیط هایی که سروصدای زیادی ندارند قابل استفاده است. این نوع با توجه به جداره تک آن به لحاظ اقتصادی نیز برای مشتریان به صرفه می باشد. تک جداره بودن تاثیر به سزایی در استحکام و مقاومت این نوع ندارد.

پارتیشن ام دی اف

این نوع از پارتیشن با پایه ام دی اف ساخته می شود. طرح های مختلف بسیار زیادی را بر پایه رنگ های مختلف ام دی اف می توان در محیط های اداری پیاده کرد که با دکوراسیون داخلی آن سازگار باشد. برای سفارش با ما تماس بگیرید.

پارتیشن آلومیینیومی

در پارتیشن آلومینیومی قاب و فریم از جنس آلومینیوم است و به صورت دوجداره و تک جداره قابل اجراست. استفاده از آلومینیوم در قاب و فریم باعث استحکام می شود. در دیوار از ورق ام دی اف و شیشه  استفاده می شود.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای یکی از انواع مدرن و شیک برای تفکیک فضاهای اداری می باشد. این نوع باعث می شود که کارفرمایان یک دید کلی به تمام فضای اداری خود داشته باشند. با عبور نور از این نوع محیط اداری شما روشن خواهد بود.

مبلمان اداری گلسار

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.

محصولات ما شامل انواع مبل اداری، میز اداری ، صندلی اداری می باشد. تمامی محصولات دارای استانداردهای روز و طراحی خلاقانه می باشد.

در زمینه دکوراسیون اداری، عمده خدمات ما شامل انواع پارتیش اداری دوجداره و تک جداره , ام دی اف ، آلومینیومی می باشد. همچنین در زمینه تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سیستم صوت دارای تیمی خبره و با تجربه هستیم.

برای استعلام قیمت پارتیشن و سایر محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :66721896 – 66703939

پارتیشن چیست؟

پارتیشن چیست؟| در لغت به معنی مجزا کردن و تقسیم کردن است. یکی از راه ها برای تعریف فضایی جدید در دل یک فضای دیگر، استفاده از پارتیشن (Partition) است. در طراحی سنتی چه در محیط های کاری و اداری و چه در منازل، هر فضا به وسیله چهار دیوار محصور شده است. و فعالیت ها در داخل چهار دیواری مخصوص به خود صورت می گیرند.

در عصر حاضر، به دلیل تغییراتی که در سبک زندگی و تکنولوژی و متعاقبا در اندازه و مساحت فضاهای خصوصی و کاری ایجاد شده تعریف چارچوب فعالیت ها نیز تغییر کرده است و نیاز به مکان هایی با کاربری متفاوت حس می شود.

در اصل مهم ترین عملکرد پارتیشن ها جداسازی تقریبی و یا کامل فضاهای مختلف از یکدیگر است. این عمل در عین سادگی بسیار پر کاربرد است. امروزه نقش مهمی را در دکوراسیون داخلی ایفا می کند. در محیط های مسکونی، اداری و دیگر مکان ها، با تقسیم فضا از طریق دیوار کشی و پارتیشن بندی بین مقاطع مختلف کاری، می توان به راحتی فضایی با چند کاربری طراحی کرد.

موارد استفاده از پارتیشن

پارتیشن مسکونی

در ایجاد فضا و محیط جدید برای اتاق هایی که متراژ بالایی دارند و تبدیل آن ها به دو اتاق مجزا از پارتیشن استفاده می گردد. در این صورت به جای صرف هزینه های گزاف و سنگین خرید یا اجاره آپارتمان بزرگ تر، با هزینه ای اندک تعداد مکان های خصوصی ساختمان خود را می توانید به راحتی افزایش دهید. همچنین قادر خواهید بود قسمت ورودی ساختمان و راهرو های منتهی به اتاق ها را از فضاهای دیگر جدا کنید.

برای پنهان کردن فضاهای پرت و یا ایجاد قسمت هایی جدید جهت انبار نمودن ابزار و وسایل دور از چشم مراجعه کنندگان نیز می توان از آن استفاده کرد.

پارتیشن بندی در ادارات

پارتیشن بندی در ادارات و مکان های تجاری نیز بسیار کاربرد دارد. با تیزهوشی و مدیریت بودجه، زمان و منایع خود، با انتخاب پارتیشن بندی مناسب اداری می توانید به فضای کار و تجارت خود بیافزایید. این کار به سادگی باعث جدا ساختن قسمت هال از سایر فضاهای یک آپارتمان اداری شوند.

در این محیط ها بخش هایی که فعالیت مشخصی در آن انجام می گیرد به وسیله پارتیشن های چوبی و شیشه ای از هم جدا می شود. جنس مورد استفاده می تواند از نوع سندبلاست باشند، بر روی زمین پیچ شده و از هم جدا می گردند.

با توجه به محل مورد استفاده، پارتیشن ها قابلیت افزایش ضریب عایق صوتی به وسیله فوم سایلنت در داخل جداره خود را دارا می باشند که این مورد در دفاتر روزنامه ها و دیگر ادارات بسیار استفاده می شود. همچنین در این مکان ها می توانید از انواع شفاف استفاده کنید. به این صورت که مسئول هر بخش قادر خواهد بود کارمندان و محیط تحت نظر خود را مشاهده کرده و به راحتی اداره نماید.

پارتیشن بندی شناور در ادارات

در نوع دیگری از پارتیشن بندی نیز اشراف مدیریت به کل سیستم وجود دارد که به آن پارتیشن بندی شناور می گویند. در این حالت از انواع کوتاه و کم ارتفاع استفاده می شود و وحدت طراحی فضا به وسیله دیوار های بلند جدا کننده از بین نمی رود و سبک معماری قابل رویت است. همچنین انرژی سرمایشی و گرمایشی و نور در این شکل قابل تبادل و حرکت می باشد.

در اماکن نظامی و یا امنیتی نیز نوعی طراحی شده به گونه ای است که میان جداره های آن، صفحه ای فلزی به منظور ضد گلوله کردن پارتیشن قرار داده شده است. شیشه های استفاده شده در این گونه مکان ها نیز کاملا ضد گلوله می باشند.

پارتیشن های صنعتی

هدف اصلی در ایجاد پارتیشن بندی های صنعتی، جدا کردن حریم اپراتورها و ماشین آلات از یکدیگر می باشد. به صورتی که فعالیت کارگران در محیط کارخانه و حرکت ماشین آلات نیمه سنگین مانند جرثقیل ها و انواع لیفتراک ها، همگی در مسیر های تعین شده بدون تداخل قرار گرفته و از تصادف احتمالی جلوگیری شود. در طراحی و ساخت این نوع، کارایی و مقاومت مکانیکی خود پارتیشن مد نظر بوده و بحث زیبایی یا کاهش آلودگی صوتی معمولا مطرح نمی باشد.

پارتیشن بندی بهداشتی؛ قابل شستشو، ضد آب

در صورتی که فضای مورد نظر شما بیمارستان، آزمایشگاه و یا سایر مکان هایی است که محل نصب جدا کننده در جوار آب و مایعات قرار دارد، می توان از قابلیت ضد آب نمودن پارتیشن ها با استفاده از تکنولوژی نانو استفاده نموده و مناسب با فضای مربوطه و سفارش شما طراحی شود.

از این جدا کننده های بهداشتی همچنین در فضاهایی مانند کارخانجات تولید مواد غذایی و لبنی، دامداری های صنعتی و سرویس های بهداشتی، که نیاز به شست و شوی مستمر و دائم وجود دارد استفاده می شود. نوع دیگری از پارتیشن ها به صورت صفحات و دیوارک هایی می باشند که نه از زمین بلکه از سقف آویخته می گردند. این نوع بدون اشغال فضایی از کف دو بخش را به صورت مجازی و بصری از یکدیگر جدا می نمایند. این نوع تقسیم بندی معمولا در محیط های کاری بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

پارتیشن ها در برخی حالت ها به صورت یکسره عمل می نمایند و دو دیوار روبروی هم را به یکدیگر متصل می کنند. در این صورت یک فضا به طور کامل از فضای دیگر جدا شده و حالت مستقل تری نسبت به نمونه های دیگر پارتیشن بندی، به خود می گیرد. وجود بازشویی مانند در برای رفت و آمد به انتخاب و سفارش مشتری بستگی دارد.

پارتیشن

پارتیشن فلزی

پارتیشن فلزی یکی از ملزومات در طراحی مدرن داخلی است. در این نوع از فلز در حالت های مختلف برای تقسیم فضا استفاده می شود. ورقه های فلزی در آلیاژهای مختلف برای این کار تولید شده است. مدل های توری متفاوت و طرح های در نصب استفاده می شود. پایه های فلزی در این نوع باعث استحکام بیشتر است. همچنین استاندارد لازم در زمینه آکوستیک صدا و مهار نمودن آن را نیز دارد.

مشخصات و مزیت های پارتیشن فلزی
 • وزن سبکی داشته و قابلیت حمل آسانی دارد.
 • نسبت به پارتیشن چوبی در برابر آتش سوزی مقاوم است.
 • سریع و راحت نصب می شود.
 • به لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر است.
 • در صورت آسیب دیدگی قابلیت ترمیم دارد.
 • در اکثر مکان ها قابل استفاده می باشد.
 • نگهداری و نظافت آسان تری دارد.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره : امروزه پارتیشن ها در دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. جدا کننده و پارتیشن، علاوه بر جدا نمودن بخش های مختلف محیط های اداری برای استفاده بهینه از فضا و ارتقای عملکرد پرسنل و کارمندان یک مجموعه، جنبه زیبایی و دکوراتیو نیز دارا می باشد.  پارتیشن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که یکی از پر کاربرد ترین آن ها، پارتیشن تک جداره می باشد. این نوع پارتیشن در ادارات و شرکت ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن تک جداره معمولا از فریم ها و جداره های MDF تشکیل شده و با توجه به سفارش مشتری، می تواند در ابعاد و اندازه های مختلف؛ کوتاه، نیمه بلند و یا حتی به ارتفاع سقف طراحی و اجرا شوند. عرض این نوع از پارتیشن ها معمولا در حدود 16 میلی متر می باشد. یکی از اصلی ترین مزایای پارتیشن تک جداره قیمت ارزان آن نسب به مدل های دیگر پارتیشن ها می باشد که به علت سبک بودن به سادگی جابجا می شود.

شیشه در پارتیشن تک جداره

شیشه ای که در پارتیشن تک جداره مورد استفاده قرار می گیرد، دارای ضخامت 6 میلی متر بوده و به صورت: ساده، سندبلاست راه مات و یا تمام سندبلاست می باشد. پارتیشن های تک جداره در هر ارتفاعی قابل طراحی و اجرا می باشند اما برای درب؛ ارتفاع 200 سانتی متر به بالا توصیه می شود. در این دسته از پارتیشن ها فریم درب ها با فریم مخصوصی ساخته شده تا تجهیزات قفل و یراق آلات به راحتی روی آن نصب گردند. این جداره و فریم می توانند از شیشه نیز باشند.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

در این مدل پارتیشن، شیشه های مورد استفاده ضخامت 4 میلی متر داشته و به سه نوع ساده، تمام سندبلاست و سندبلاست راه ماه به کار گرفته می شوند. از ویژگی های پارتیشن تک جداره آلومینیوم این می باشد که می توان لوگوی شرکت و یا اداره مربوطه را به صورت سندبلایت بر روی شیشه اجرا کرد.

پارتیشن تک جداره تمام شیشه ای

در حالتی که میزان نور در محیط مهم باشد، برای تامین این نور می توان از پارتیشن شیشه ای استفاده نمود. قطر این مدل پارتیشن 10 میلی متر می باشد و تنها توسط آلومینیوم و یا فریم MDF محصور شده است. فریم ها در این مدل از شبکه هایی با کانال هایی هندسی تشکیل شده اند که باعث می شود در برابر ضربه مقاوم و مستحکم باشند. در پارتیشن های تک جداره شیشه ای، می توان از شیشه های براق و یا مات بسته به نیاز و سفارش مشتری بهره گرفت.

این پارتیشن ها بدون محدود کردن فضای دید، محیط را مجزا و بخش بندی کرده و به علت قابلیت شست و شو و استریل کردن آن، در بیمارستان و آزمایشگاه ها قابل استفاده می باشند. همچنین به علت ظاهر شیک و مدرن، پارتیشن های تمام شیشه ای برای دفاتر روزنامه ها، شرکت ها و ادارات نیز بسیار مناسب می باشند.
در این شکل از پارتیشن بندی بیشترین و بهترین میزان نور در فضا منتقل شده که باعث می شود محیط دارای شادابی و طراوت بیشتری گردد.

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره : پارتیشن در سال های اخیر یکی از پرکاربرد ترین مبلمان اداری و مسکونی برای بخش بندی و تفکیک فضا در شرکت ها و ایجاد حریم خصوصی برای پرسنل و کارکنان بوده است. جدا کننده ها بهترین وسیله برای بهینه سازی محیط و پنهان نمودن قناصی های دیوار و مشکلات معماری محسوب می شوند.

پارتیشن ها دارای انواع گوناگونی می باشند که نوع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره از شاخص ترین آن ها می باشند. با توجه به نیاز، فضای مربوطه، نوع کار و انتخاب آن توسط مشتری، تک جداره و یا دو جداره به کار گرفته می شود. نوع دو جداره بیشتر در ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن های اداری دو جداره نسبت به پارتیشن های اداری تک جداره از مزایا و محاسن بیشتری برخوردار می باشند. این نوع زا پارتیشن ها علاوه بر تفککی فضا، جلوه زیبایی برای محیط به وجود خواهند آورد.

پیشنهاد ما به آن دسته از مدیرانی که به دنبال راهکاری مقرون به صرفه و مطلوب جهت تامین حریم خصوصی پرسنل و استفاده بهینه از فضا هستند، استفاده از پارتیشن های دو جداره می باشد. پارتیشن دوجداره یکی از انواع پارتیشن ها است که به عنوان یک سیستم کامل، یکپارچه و انعطاف پذیر شناخته می شود و بر حسب نیاز های مشتریان قابل تغییر است. امکان مونتاژ یکی از مهم ترین خصوصیات پارتیشن ها می باشد.

پارتییشن دو جداره با ورق های ام دی اف

پارتیشن های دو جداره با ام دی اف 16 میلی متری ساخته می شوند که در آن لبه های MDF به وسیله نوار PVC عایق می شود. ضخامت پارتیشن دو جداره معمولا 13.2 سانتی متر بوده و به صورت کوتاه، نیمه بلند و بلند تا ارتفاع سقف قابل طراحی می باشند. اندازه ارتفاع پارتیشن به عواملی مانند جریان گردش هوا در محیط و یا عایق بودن از لحاظ صوتی بستگی دارد. در صورت نیاز به شیشه در این مدل از پارتیشن، شیشه دو جداره به کار گرفته می شود. ارتفاع این شیشه ها متناسب با نور موجود و طرح سفارشی مشتری قابل تغییر است. نصب پارتیشن دو جداره ام دی اف انتخاب خوبی برای دکوراسیون اداری به روز است.

در پارتیشن دو جداره این قابلیت وجود دارد که از پرده کرکره در بین جداره های شیشه استفاده شود. این پرده کرکره ها را می توان در رنگ ها و طرح های متنوع و با اندازه 16 میلی متر نصب نمود. شیشه های قرار گرفته در دو سمت پرده کرکره منجر به جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده ها می گردد. استفاده از پرده کرکره با مکانیسم سایه روشن، عبور نور در مواقع دلخواه را امکان پذیر می نماید. سیستم تنظیم ولومی در پرده کرکره ها ظاهری زیبا به پارتیشن دو جداره می بخشند.

مزیت های پارتیشن دو جداره نسبت به نوع تک جداره

 • نمای پارتیشن دو جداره زیباتر بوده و جلوه بهتری دارند.
 • پارتیشن های دو جداره نسبت به مدل تک جداره بسیار پایدار تر بوده و با توجه به پروفیل و دیواره محکم تر و عریض تر، استحکام خمشی و ضربه بالاتری دارد.
 • بدون اتصال به سقف و یا دیوار قابل نصب است.
 • در پارتیشن های دو جداره امکان جایگذاری پرده کرکره میان جداره ها وجود دارد اما نوع تک جداره این قابلیت را دارا نمی باشد.
 • نوع دو جداره پارتیشن ها قابلیت آکوستیک شدن را دارا بوده و در صورت استفاده از فوم سایلنت در بین جداره های آن، تا 80 درصد صداهای محیط را می تواند جذب کند.
 • در پارتیشن دوجداره، داکتینگ و عبور کابل های شبکه و برق به صورت کاملا نامرئی از بین دو جداره آن امکان پذیر می باشد. اما این عمل در تک جداره قابل اجرا نیست.

با توجه به این مزایا و استفاده متریال بیشتر در پارتیشن های دو جداره، قیمت آن ها تقریبا معادل دو برابر مدل های تک جداره می باشد. اما از لحاظ جابجایی و نصب، هر دو نوع پارتیشن شرایط نسبتا یکسانی را دارند. هزینه کلی پارتیشن به جنس، متراژ و رنگ آن بستگی دارد.

پارتیشن های دو جداره همراه با پرده کرکره فضایی کاملا اختصاصی ایجاد خواهند کرد که موجب رضایت و آرامش پرسنل می گردد. اما در شرایطی که جهت استتار برخی بخش های محیط کار یا زندگی خود به دنبال راه کار هستید و یا تصمیم به جابجایی پارتیشن بندی خود در مدت زمان هایی کوتاه دارید، پارتیشن های تک جداره گزینه مناسب تری برای شما می باشند. با این تفاسیر قیمت پارتیشن دو جداره نسبت به تک جداره بالاتر می باشد.

انواع پارتیشن دو جداره

پارتیشن دوجداره اغلب با استفاده از دو متریال ساخته می شوند:

 • پارتیشن MDF
 • پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن های دو جداره مانند دیگر کالاهای صنعتی از دو بخش اصلی ساختار یا اسکلت و پوسته یا پانل ها تشکیل شده است.
در پارتیشن ام دی اف سازه و استراکچر اصلی ام دی اف می باشد و در پارتیشن های آلومینیوم، ساختار اصلی آلومینیوم می باشد.

در پارتیشن آلومینیوم، به دلیل استفاده بالای این نوع فلز در متریال جدا کننده، قیمت پارتیشن از سایر انواع آن بالاتر می باشد. اما نکته مهم در این جنس از پارتیشن ها قابلیت بازیافت آن ها در دراز مدت است که به منزله خدمتی بزرگ به محیط زیست می باشد. در اغلب پارتیشن های اداری دو جداره سازه اصلی از پروفیل های فلزی مانند آلومینیوم تشکیل شده است.

البته پارتیشن هایی نیز وجود دارند که در ساخت آن ها از پروفیل گالوانیزه و یا چوب بهره گرفته می شود اما آلومینیوم مزیت های خاص خود را دارد که تا به امروز جایگاه خود را در پارتیشن های دو جداره حفظ کرده است. یکی از ویژگی های آلومینیوم مقاومت بالای آن در عین سبکی، دوام بالا و زیبایی می باشد.

پارتیشن بندی؛ دکوراسیون داخلی متفاوت و متنوع

استفاده از پارتیشن ها در فضای ساختمان و اتاق های کوچک و بزرگ تنها به منزله تقسیم بندی و ایجاد فضای جدید نمی باشد بلکه در تغییر دکوراسیون، افزایش زیبایی محیط داخلی و تغییر سبک معماری برای داشتن محیطی متفاوت و جذاب نیز استفاده می شوند.

یکی از ابداعاتی که در طراحی پارتیشن ها به کار می رود، صلب و یکسره نگاه نکردن طراح به آن است. به صورتی که پارتیشن های امروزی دارای اجزاهایی مجزا مانند باکس و طبقات کوچک و بزرگ چوبی و یا شیشه ای  باشند که به شکل های متنوع و متفاوت بر روی قید و یا داربست چوبی یا فلزی مونتاژ شده و به مجموعه حالتی پویا و متنوع می دهند.

طراحی منحصر بفرد مطابق سلیقه مشتری

پارتیشن ها و جدا کننده ها با ارتفاع بسیار کوتاه نیز وجود دارند که در این حالت به صورت دیوارک عمل کرده و معمولا در محیط های یکپارچه مانند پذیرایی و هال جهت جدا سازی به کار می روند. این نوع کوتاه که بر روی زمین قرار می گیرند مانند پانل ها، معمولا ثابت نصب می شوند اما نوع متحرک مناسب تر می باشد. به این دلیل که انواع متحرک قابلیت حمل و جابجایی آسانی دارند و قادر خواهید بود بدون صرف هزینه، موقعیت آنان و دکوراسیون محیط را با توجه به نیاز خود تغییر دهید.

از سطح روی این پارتیشن ها می توان به عنوان محلی برای قرار دادن وسایل تزئینی استفاده نمود همچنین می توان با قرار دادن طبقات و فرم های تو خالی در آن به همراه نور های نقطه ای، جلوه ای متفاوت به فضا بخشید. این نورپردازی می تواند در تاج، قسمت بالا و یا طبقات آن جانمایی شود.

علاوه بر این ها می توان از منبت کاری، گره چینی و دیگر هنر های تزئینی برای قسمت هایی از پارتیشن بهره برد.
پارتیشن ها را به حالت دو سویه نیز می توان طراحی نمود. به اینصورت که برای هر دو سمت فضا جنبه دکوراتیو داشته باشند.

جنس، فرم و اندازه های متفاوت در پارتیشن بندی

در طراحی پارتیشن ها می توان از تلفیق چوب، MDF، فلزاتی نظیر آلومینیوم، شیشه (سند پلاست یا شفاف) و یا …بهره گرفت. متریال و مواد اولیه ساخت متنوعی وجود دارد. بنابراین طراح می تواند طرح های متفاوت جهت مصارف گوناگون را پدید آورد. انواع متنوع و متعددی چون دو جداره و تک جداره، ثابت و متحرک وجود دارد. پارتیشن همانند دیوار نقش جدا کننده در فضا را ایفا می کنند. تنوع در فرم، اندازه، متریال، بافت و .. موجب شده تا امروزه عنصری کامل کننده در طراحی به شمار آیند. قیمت پارتیشن در پروزه های مختلف بر اساس مترسال و طرح ها متغیر خواهد بود.

تنوع در طرح و اندازه

پارتیشن ها در طرح ها و رنگ های متنوع با جنس های مختلف طراحی و نصب می شوند. هیچ گونه محدودیت در سایز و اندازه قابل سفارش و طراحی وجود ندارد. با توجه به کاربری مورد نیاز و سلیقه مشتری ویژگی و آپشن های گوناگونی را می توان به آن ها افزود. این پارتیشن ها حاصل خلاقیت طراحان، متخصصان و مهندسان معماری دکوراسیون داخلی است. پارتیشن ها علاوه بر ایجاد نمایی بسیار متفاوت و شیک، فضای مورد نیاز را برای شما به وجود می آورند.

ضرورت طراحی پلن مورد اجرا

در طراحی پارتیشن ها، ابتدا پلان فضای مذکور ترسیم می گردد. مقیاس در اندازه و محل قرار گیری پارتیشن مد نظر قرار گرفته شده، و پس از بررسی محدوده تردد و رفت و آمد در پلان و تطبیق سایز آن با متراژ فضا و انتخاب رنگ و فرم و شکل آن، پارتیشن بندی در فضا اجرا می گردد.

طراحان این شرکت بر اساس نیاز و علاقه شما مشتریان محترم و نوع فضای داخلی مورد نظر، سفارش شما را طراحی و سپس پیاده سازی می نمایند.

مفتخریم تا با ارائه محصولات با کیفیت و مناسب به خریداران محترم، رضایت آنان را تامین نماییم. جهت پاسخگویی به سوالات و ارائه اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مورد نیاز در خصوص نصب و اجرا و قیمت پارتیشن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

منبع : ویکی پدیا

گلسار

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز اداری و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید.

شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809

جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.

Call Now Buttonبرای استعلام قیمت کلیک نمایید