پارتیشن

مبلمان اداری گلسار با تجربه بیش از ۲۰ سال، طراح و نصاب پارتیشن برای محیط های اداری و خانگی است. خلاقیت در طراحی و اجرا انواع پارتیشن اداری دوجداره ، تک جداره ، ام دی اف ، آلومینیومی و شیشه ای باعث شده است که ما به عنوان یک شرکت در زمینه دکوراسیون اداری نیز شناخته شویم. در تمامی این سالها ما افتخار همکاری با بیش از صدها شرکت و فرد را داشته ایم. تیم طراحی و نصب گلسار متشکل از کارشناسان خبره و خلاق است که بهترین طرح و اجرا را به شما هدیه خواهد داد. ما سعی کرده ایم بهترین کارها را با رقابتی ترین قیمت به شما عرضه کنیم. شما برای مشاوره و برآورد هزینه می توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به برآورد و اجرا اقدام خواهند نمود. شماره تماس مستقیم : تهران ۶۶۷۰۳۹۳۹

نمونه پارتیشن دوجداره 7

پارتیشن دو جداره

دو جداره با استفاده از MDF به اندازه ۱۶ میلیمتر ساخته می شود. در لبه های mdf از PVC استفاده می شود. این نوع را می توان بصورت بلند و یا کوتاه اجرا کرد. برای استعلام قیمت و سفارش با ما تماس بگیرید.

تک جداره برای محیط هایی که سروصدای زیادی ندارند قابل استفاده است. این نوع با توجه به جداره تک آن به لحاظ اقتصادی نیز برای مشتریان به صرفه می باشد. تک جداره بودن تاثیر به سزایی در استحکام و مقاومت این نوع ندارد.

پارتیشن ام دی اف

این نوع با پایه ام دی اف ساخته می شود. طرح های مختلف بسیار زیادی را بر پایه رنگ های مختلف ام دی اف می توان در محیط های اداری پیاده کرد که با دکوراسیون داخلی آن سازگار باشد. برای سفارش با ما تماس بگیرید.

پارتیشن آلومیینیومی

در آلومینیومی قاب و فریم از جنس آلومینیوم است و به صورت دوجداره و تک جداره قابل اجراست. استفاده از آلومینیوم در قاب و فریم باعث استحکام می شود. در دیوار از ورق ام دی اف و شیشه  استفاده می شود.

پارتیشن شیشه ای

شیشه ای یکی از انواع مدرن و شیک برای تفکیک فضاهای اداری می باشد. این نوع باعث می شود که کارفرمایان یک دید کلی به تمام فضای اداری خود داشته باشند. با عبور نور از این نوع محیط اداری شما روشن خواهد بود.

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.

محصولات ما شامل انواع مبل اداری، میز اداری ، صندلی اداری می باشد. تمامی محصولات دارای استانداردهای روز و طراحی خلاقانه می باشد.

در زمینه دکوراسیون اداری، عمده خدمات ما شامل انواع پارتیش اداری دوجداره و تک جداره , ام دی اف ، آلومینیومی می باشد. همچنین در زمینه تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سیستم صوت دارای تیمی خبره و با تجربه هستیم.

برای استعلام قیمت محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۰۳۹۳۹

پارتیشن چیست؟

در لغت به معنی مجزا کردن و تقسیم کردن است. یکی از راه ها برای تعریف فضایی جدید در دل یک فضای دیگر، استفاده از پارتیشن (Partition) است. در طراحی سنتی چه در محیط های کاری و اداری و چه در منازل، هر فضا به وسیله چهار دیوار محصور شده است. و فعالیت ها در داخل چهار دیواری مخصوص به خود صورت می گیرند.

در عصر حاضر، به دلیل تغییراتی که در سبک زندگی و تکنولوژی و متعاقبا در اندازه و مساحت فضاهای خصوصی و کاری ایجاد شده تعریف چارچوب فعالیت ها نیز تغییر کرده است و نیاز به مکان هایی با کاربری متفاوت حس می شود.

در اصل مهم ترین عملکرد پارتیشن ها جداسازی تقریبی و یا کامل فضاهای مختلف از یکدیگر است. این عمل در عین سادگی بسیار پر کاربرد است. امروزه نقش مهمی را در دکوراسیون داخلی ایفا می کند. در محیط های مسکونی، اداری و دیگر مکان ها، با تقسیم فضا از طریق دیوار کشی و پارتیشن بندی بین مقاطع مختلف کاری، می توان به راحتی فضایی با چند کاربری طراحی کرد.

موارد استفاده از پارتیشن

پارتیشن بندی در ادارات و مکان های تجاری نیز بسیار کاربرد دارد. با تیزهوشی و مدیریت بودجه، زمان و منایع خود، با انتخاب پارتیشن بندی مناسب اداری می توانید به فضای کار و تجارت خود بیافزایید. این کار به سادگی باعث جدا ساختن قسمت هال از سایر فضاهای یک آپارتمان اداری شوند.

در این محیط ها بخش هایی که فعالیت مشخصی در آن انجام می گیرد به وسیله پارتیشن های چوبی و شیشه ای از هم جدا می شود. جنس مورد استفاده می تواند از نوع سندبلاست باشند، بر روی زمین پیچ شده و از هم جدا می گردند.

با توجه به محل مورد استفاده، این محصول قابلیت افزایش ضریب عایق صوتی به وسیله فوم سایلنت در داخل جداره خود را دارا می باشند که این مورد در دفاتر روزنامه ها و دیگر ادارات بسیار استفاده می شود. همچنین در این مکان ها می توانید از انواع شفاف استفاده کنید. به این صورت که مسئول هر بخش قادر خواهد بود کارمندان و محیط تحت نظر خود را مشاهده کرده و به راحتی اداره نماید.

پارتیشن بندی شناور در ادارات

در نوع دیگری از پارتیشن بندی نیز اشراف مدیریت به کل سیستم وجود دارد که به آن شناور می گویند. در این حالت از انواع کوتاه و کم ارتفاع استفاده می شود و وحدت طراحی فضا به وسیله دیوار های بلند جدا کننده از بین نمی رود و سبک معماری قابل رویت است. همچنین انرژی سرمایشی و گرمایشی و نور در این شکل قابل تبادل و حرکت می باشد.

در اماکن نظامی و یا امنیتی نیز نوعی طراحی شده به گونه ای است که میان جداره های آن، صفحه ای فلزی به منظور ضد گلوله کردن پارتیشن قرار داده شده است. شیشه های استفاده شده در این گونه مکان ها نیز کاملا ضد گلوله می باشند.

پارتیشن های صنعتی

هدف اصلی در ایجاد پارتیشن بندی های صنعتی، جدا کردن حریم اپراتورها و ماشین آلات از یکدیگر می باشد. به صورتی که فعالیت کارگران در محیط کارخانه و حرکت ماشین آلات نیمه سنگین مانند جرثقیل ها و انواع لیفتراک ها، همگی در مسیر های تعین شده بدون تداخل قرار گرفته و از تصادف احتمالی جلوگیری شود. در طراحی و ساخت این نوع، کارایی و مقاومت مکانیکی خود پارتیشن مد نظر بوده و بحث زیبایی یا کاهش آلودگی صوتی معمولا مطرح نمی باشد.

پارتیشن بندی بهداشتی؛ قابل شستشو، ضد آب

نمونه پارتیشن آلومینیومی شیشه ای 1

در صورتی که فضای مورد نظر شما بیمارستان، آزمایشگاه و یا سایر مکان هایی است که محل نصب جدا کننده در جوار آب و مایعات قرار دارد، می توان از قابلیت ضد آب نمودن پارتیشن ها با استفاده از تکنولوژی نانو استفاده نموده و مناسب با فضای مربوطه و سفارش شما طراحی شود.

از این جدا کننده های بهداشتی همچنین در فضاهایی مانند کارخانجات تولید مواد غذایی و لبنی، دامداری های صنعتی و سرویس های بهداشتی، که نیاز به شست و شوی مستمر و دائم وجود دارد استفاده می شود. نوع دیگری از پارتیشن ها به صورت صفحات و دیوارک هایی می باشند که نه از زمین بلکه از سقف آویخته می گردند. این نوع بدون اشغال فضایی از کف دو بخش را به صورت مجازی و بصری از یکدیگر جدا می نمایند. این نوع تقسیم بندی معمولا در محیط های کاری بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

پارتیشن ها در برخی حالت ها به صورت یکسره عمل می نمایند و دو دیوار روبروی هم را به یکدیگر متصل می کنند. در این صورت یک فضا به طور کامل از فضای دیگر جدا شده و حالت مستقل تری نسبت به نمونه های دیگر پارتیشن بندی، به خود می گیرد. وجود بازشویی مانند در برای رفت و آمد به انتخاب و سفارش مشتری بستگی دارد.

مشخصات و مزیت های این محصول
 • وزن سبکی داشته و قابلیت حمل آسانی دارد.
 • نسبت به پارتیشن چوبی در برابر آتش سوزی مقاوم است.
 • سریع و راحت نصب می شود.
 • به لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر است.
 • در صورت آسیب دیدگی قابلیت ترمیم دارد.
 • در اکثر مکان ها قابل استفاده می باشد.
 • نگهداری و نظافت آسان تری دارد.

امروزه پارتیشن ها در دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. این محصول، علاوه بر جدا نمودن بخش های مختلف محیط های اداری برای استفاده بهینه از فضا و ارتقای عملکرد پرسنل و کارمندان یک مجموعه، جنبه زیبایی و دکوراتیو نیز دارا می باشد.  پارتیشن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که یکی از پر کاربرد ترین آن ها، این محصول می باشد. این نوع پارتیشن در ادارات و شرکت ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول معمولا از فریم ها و جداره های MDF تشکیل شده و با توجه به سفارش مشتری، می تواند در ابعاد و اندازه های مختلف؛ کوتاه، نیمه بلند و یا حتی به ارتفاع سقف طراحی و اجرا شوند. عرض این نوع از محصول ها معمولا در حدود ۱۶ میلی متر می باشد. یکی از اصلی ترین مزایای این محصول قیمت ارزان آن نسب به مدل های دیگر پارتیشن ها می باشد که به علت سبک بودن به سادگی جابجا می شود.

 • شیشه در پارتیشن
پارتیشن شیشه ای گلسار , پارتیشن فریم لس
پارتیشن شیشه ای گلسار , پارتیشن فریم لس

شیشه ای که در تک جداره مورد استفاده قرار می گیرد، دارای ضخامت ۶ میلی متر بوده و به صورت: ساده، سندبلاست راه مات و یا تمام سندبلاست می باشد. پارتیشن های تک جداره در هر ارتفاعی قابل طراحی و اجرا می باشند اما برای درب؛ ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر به بالا توصیه می شود. در این دسته از فریم درب ها با فریم مخصوصی ساخته شده تا تجهیزات قفل و یراق آلات به راحتی روی آن نصب گردند. این جداره و فریم می توانند از شیشه نیز باشند.

 • آلومینیومی

در این مدل، شیشه های مورد استفاده ضخامت ۴ میلی متر داشته و به سه نوع ساده، تمام سندبلاست و سندبلاست راه ماه به کار گرفته می شوند. از ویژگی های این محصول ، این می باشد که می توان لوگوی شرکت و یا اداره مربوطه را به صورت سندبلایت بر روی شیشه اجرا کرد.

 • تمام شیشه ای
پارتیشن شیشه ای 3
پارتیشن تمام شیشه ای

در حالتی که میزان نور در محیط مهم باشد، برای تامین این نور می توان از پارتیشن شیشه ای استفاده نمود. قطر این مدل پارتیشن ۱۰ میلی متر می باشد و تنها توسط آلومینیوم و یا فریم MDF محصور شده است. فریم ها در این مدل از شبکه هایی با کانال هایی هندسی تشکیل شده اند که باعث می شود در برابر ضربه مقاوم و مستحکم باشند. در پارتیشن های تک جداره شیشه ای، می توان از شیشه های براق و یا مات بسته به نیاز و سفارش مشتری بهره گرفت.

در این نوع بدون محدود کردن فضای دید، محیط را مجزا و بخش بندی کرده و به علت قابلیت شست و شو و استریل کردن آن، در بیمارستان و آزمایشگاه ها قابل استفاده می باشند. همچنین به علت ظاهر شیک و مدرن، تمام شیشه ای برای دفاتر روزنامه ها، شرکت ها و ادارات نیز بسیار مناسب می باشند.
در این شکل از پارتیشن بندی بیشترین و بهترین میزان نور در فضا منتقل شده که باعث می شود محیط دارای شادابی و طراوت بیشتری گردد.

پارتیشن دوجداره

نمونه پارتیشن دوجداره 7

پارتیشن در سال های اخیر یکی از پرکاربرد ترین مبلمان اداری و مسکونی برای بخش بندی و تفکیک فضا در شرکت ها و ایجاد حریم خصوصی برای پرسنل و کارکنان بوده است. جدا کننده ها بهترین وسیله برای بهینه سازی محیط و پنهان نمودن قناصی های دیوار و مشکلات معماری محسوب می شوند.

پارتیشن ها دارای انواع گوناگونی می باشند که نوع تک جداره و دوجداره از شاخص ترین آن ها می باشند. با توجه به نیاز، فضای مربوطه، نوع کار و انتخاب آن توسط مشتری، تک جداره و یا دو جداره به کار گرفته می شود. نوع دو جداره بیشتر در ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن های اداری دو جداره نسبت به پارتیشن های اداری تک جداره از مزایا و محاسن بیشتری برخوردار می باشند. این نوع زا پارتیشن ها علاوه بر تفککی فضا، جلوه زیبایی برای محیط به وجود خواهند آورد.

پارتیشن دو جداره با ورق های ام دی اف

پارتیشن های دو جداره با ام دی اف ۱۶ میلی متری ساخته می شوند که در آن لبه های MDF به وسیله نوار PVC عایق می شود.
ضخامت دو جداره معمولا ۱۳.۲ سانتی متر بوده و به صورت کوتاه، نیمه بلند و بلند تا ارتفاع سقف قابل طراحی می باشند. اندازه ارتفاع این محصول به عواملی مانند جریان گردش هوا در محیط و یا عایق بودن از لحاظ صوتی بستگی دارد.
در صورت نیاز به شیشه در این مدل از پارتیشن، شیشه دو جداره به کار گرفته می شود. ارتفاع این شیشه ها متناسب با نور موجود و طرح سفارشی مشتری قابل تغییر است. نصب دو جداره ام دی اف انتخاب خوبی برای دکوراسیون اداری به روز است.

در دو جداره این قابلیت وجود دارد که از پرده کرکره در بین جداره های شیشه استفاده شود. این پرده کرکره ها را می توان در رنگ ها و طرح های متنوع و با اندازه ۱۶ میلی متر نصب نمود. شیشه های قرار گرفته در دو سمت پرده کرکره منجر به جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده ها می گردد. استفاده از پرده کرکره با مکانیسم سایه روشن، عبور نور در مواقع دلخواه را امکان پذیر می نماید. سیستم تنظیم ولومی در پرده کرکره ها ظاهری زیبا به پارتیشن دو جداره می بخشند.

مزیت های پارتیشن دو جداره نسبت به نوع تک جداره

 • نمای پارتیشن دو جداره زیباتر بوده و جلوه بهتری دارند.
 • پارتیشن های دو جداره نسبت به مدل تک جداره بسیار پایدار تر بوده و با توجه به پروفیل و دیواره محکم تر و عریض تر، استحکام خمشی و ضربه بالاتری دارد.
 • بدون اتصال به سقف و یا دیوار قابل نصب است.
 • در این محصول امکان جایگذاری پرده کرکره میان جداره ها وجود دارد اما نوع تک جداره این قابلیت را دارا نمی باشد.
 • نوع دو جداره قابلیت آکوستیک شدن را دارا بوده و در صورت استفاده از فوم سایلنت در بین جداره های آن، تا ۸۰ درصد صداهای محیط را می تواند جذب کند.
 • در دوجداره، داکتینگ و عبور کابل های شبکه و برق به صورت کاملا نامرئی از بین دو جداره آن امکان پذیر می باشد. اما این عمل در تک جداره قابل اجرا نیست.

محصولات دو جداره همراه با پرده کرکره فضایی کاملا اختصاصی ایجاد خواهند کرد که موجب رضایت و آرامش پرسنل می گردد. اما در شرایطی که جهت استتار برخی بخش های محیط کار یا زندگی خود به دنبال راه کار هستید و یا تصمیم به جابجایی بندی خود در مدت زمان هایی کوتاه دارید، پارتیشن های تک جداره گزینه مناسب تری برای شما می باشند. با این تفاسیر قیمت دو جداره نسبت به تک جداره بالاتر می باشد.

انواع پارتیشن دو جداره

دوجداره اغلب با استفاده از دو متریال ساخته می شوند:

 • MDF
 • آلومینیوم

پارتیشن های دو جداره مانند دیگر کالاهای صنعتی از دو بخش اصلی ساختار یا اسکلت و پوسته یا پانل ها تشکیل شده است.
در پارتیشن ام دی اف سازه و استراکچر اصلی ام دی اف می باشد و در پارتیشن های آلومینیوم، ساختار اصلی آلومینیوم می باشد.

در پارتیشن آلومینیوم، به دلیل استفاده بالای این نوع فلز در متریال جدا کننده، قیمت پارتیشن از سایر انواع آن بالاتر می باشد. اما نکته مهم در این جنس از پارتیشن ها قابلیت بازیافت آن ها در دراز مدت است که به منزله خدمتی بزرگ به محیط زیست می باشد. در اغلب پارتیشن های اداری دو جداره سازه اصلی از پروفیل های فلزی مانند آلومینیوم تشکیل شده است.

پارتیشن بندی؛ دکوراسیون داخلی متفاوت و متنوع

استفاده از پارتیشن ها در فضای ساختمان و اتاق های کوچک و بزرگ تنها به منزله تقسیم بندی و ایجاد فضای جدید نمی باشد بلکه در تغییر دکوراسیون، افزایش زیبایی محیط داخلی و تغییر سبک معماری برای داشتن محیطی متفاوت و جذاب نیز استفاده می شوند.

یکی از ابداعاتی که در طراحی پارتیشن ها به کار می رود، صلب و یکسره نگاه نکردن طراح به آن است. به صورتی که پارتیشن های امروزی دارای اجزاهایی مجزا مانند باکس و طبقات کوچک و بزرگ چوبی و یا شیشه ای  باشند که به شکل های متنوع و متفاوت بر روی قید و یا داربست چوبی یا فلزی مونتاژ شده و به مجموعه حالتی پویا و متنوع می دهند.

طراحی منحصر بفرد مطابق سلیقه مشتری

پارتیشن ها و جدا کننده ها با ارتفاع بسیار کوتاه نیز وجود دارند که در این حالت به صورت دیوارک عمل کرده و معمولا در محیط های یکپارچه مانند پذیرایی و هال جهت جدا سازی به کار می روند. این نوع کوتاه که بر روی زمین قرار می گیرند مانند پانل ها، معمولا ثابت نصب می شوند اما نوع متحرک مناسب تر می باشد. به این دلیل که انواع متحرک قابلیت حمل و جابجایی آسانی دارند و قادر خواهید بود بدون صرف هزینه، موقعیت آنان و دکوراسیون محیط را با توجه به نیاز خود تغییر دهید.

از سطح روی این پارتیشن ها می توان به عنوان محلی برای قرار دادن وسایل تزئینی استفاده نمود همچنین می توان با قرار دادن طبقات و فرم های تو خالی در آن به همراه نور های نقطه ای، جلوه ای متفاوت به فضا بخشید. این نورپردازی می تواند در تاج، قسمت بالا و یا طبقات آن جانمایی شود.

علاوه بر این ها می توان از منبت کاری، گره چینی و دیگر هنر های تزئینی برای قسمت هایی از پارتیشن بهره برد.
پارتیشن ها را به حالت دو سویه نیز می توان طراحی نمود. به اینصورت که برای هر دو سمت فضا جنبه دکوراتیو داشته باشند.

جنس، فرم و اندازه های متفاوت در پارتیشن بندی

در طراحی پارتیشن ها می توان از تلفیق چوب، MDF، فلزاتی نظیر آلومینیوم، شیشه (سند پلاست یا شفاف) و یا …بهره گرفت. متریال و مواد اولیه ساخت متنوعی وجود دارد. بنابراین طراح می تواند طرح های متفاوت جهت مصارف گوناگون را پدید آورد. انواع متنوع و متعددی چون دو جداره و تک جداره، ثابت و متحرک وجود دارد. پارتیشن همانند دیوار نقش جدا کننده در فضا را ایفا می کنند. تنوع در فرم، اندازه، متریال، بافت و .. موجب شده تا امروزه عنصری کامل کننده در طراحی به شمار آیند. قیمت پارتیشن در پروزه های مختلف بر اساس مترسال و طرح ها متغیر خواهد بود.

تنوع در طرح و اندازه

پارتیشن ها در طرح ها و رنگ های متنوع با جنس های مختلف طراحی و نصب می شوند. هیچ گونه محدودیت در سایز و اندازه قابل سفارش و طراحی وجود ندارد. با توجه به کاربری مورد نیاز و سلیقه مشتری ویژگی و آپشن های گوناگونی را می توان به آن ها افزود. این پارتیشن ها حاصل خلاقیت طراحان، متخصصان و مهندسان معماری دکوراسیون داخلی است. پارتیشن ها علاوه بر ایجاد نمایی بسیار متفاوت و شیک، فضای مورد نیاز را برای شما به وجود می آورند.

ضرورت طراحی پلن مورد اجرا

در طراحی پارتیشن ها، ابتدا پلان فضای مذکور ترسیم می گردد. مقیاس در اندازه و محل قرار گیری این محصول مد نظر قرار گرفته شده، و پس از بررسی محدوده تردد و رفت و آمد در پلان و تطبیق سایز آن با متراژ فضا و انتخاب رنگ و فرم و شکل آن، پارتیشن بندی در فضا اجرا می گردد.

طراحان این شرکت بر اساس نیاز و علاقه شما مشتریان محترم و نوع فضای داخلی مورد نظر، سفارش شما را طراحی و سپس پیاده سازی می نمایند.

مفتخریم تا با ارائه محصولات با کیفیت و مناسب به خریداران محترم، رضایت آنان را تامین نماییم. جهت پاسخگویی به سوالات و ارائه اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مورد نیاز در خصوص نصب و اجرا و قیمت پارتیشن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

منبع : ویکی پدیا

عوامل مؤثر در کیفیت پارتیشن اداری

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت پارتیشن ها به شرح زیر می باشد:

 • کیفیت جنس ام دی اف، شیشه، آلومینیوم و سایر متریال
 • کیفیت قفل و یراق
 • جابه‌ جایی و مونتاژ و جداشوندگی سریع و آسان
 • کیفیت رنگ و روکش و سایر موارد

برای انتخاب متریال مناسب ساخت پارتیشن اداری بهتر است از متخصصان در این حوزه مشاوره و راهنمایی بخواهید تا آن ها با توجه به محیط و بودجه‌ ای که برای این کار در نظر گرفته ‌اید، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

گروه صنعتی گلسار در زمینه ساخت پارتیشن ‌های اداری تجربه فراوانی دارد و برای ساخت آن ها از بهترین متریال پارتیشن های اداری متناسب با مکان و بودجه ‌ای که برای آن در نظر گرفته‌ اید، استفاده می‌ کند. برای ساخت و خرید انواع پارتیشن اداری با این مجموعه در تماس باشید.

مزایای استفاده از پارتیشن اداری

به طور کلی با استفاده از پارتیشن میتوان به هدف بهینه سازی محیط خود دست یافت . استفاده از این محصول ، از مزایای بسیاری برخوردار است که به چند نمونه از این مزایا در زیر اشاره میشود :

 • قیمت مقرون به صرفه

پارتیشن ها نسبت به دیوارهای ساختمانی از قیمت پایین تری برخوردارند و با یک هزینه ی کم میتوان پارتیشن متحرک را خریداری کرد و نصب نمود و به راحتی فضا را تقسیم بندی کرد .

 • ایجاد حریم خصوصی

یکی از مزایای مهم استفاده از پارتیشن این موضوع است که برای افراد آن محیط حریم خصوصی ایجاد میکند . استفاده از این محصول جهت برقراری جلسات مهم در ادارات بسیار کارآمد بوده که علاوه بر زیبایی ، عایق بسیار مناسبی برای صدا می باشد.

 • سهولت در جابجایی

فضای داخلی ادارات و فعالیت کارکنان همیشه یکنواخت نبوده و در شرایطی مانند افزایش نیرو و یا کاهش نیرو و همچنین افزایش کار کارمندان در فضای محیط کار تغییر کرده و نیازمند تغییر گنجایش می ‌باشد. با استفاده از پارتیشن‌ های اداری به‌ راحتی می‌ توان فضاهای به‌ وجود آمده را کوچک و بزرگ کرده و بهترین استفاده را از آن‌ ها در ادارات داشت.

 • زیبایی در دکوراسیون

انسان ‌ها هموراه به‌ دنبال کمال‌ گرایی و زیبایی بوده‌ اند، تحقیقات نشان داده‌ است که افرادی که در محیط هایی زیبا و آرام مشغول بکار هستند، نسبت‌ به دیگر افراد دارای کارایی و بازدهی بالایی هستند. پارتیشن ‌های اداری علاوه ‌بر کارایی در تقسیم فضا، در زیبایی دکوراسیون بسیار تأثیر داشته و جلوه بصری زیبایی را به محیط ادارات می ‌بخشند.

ارتفاع مناسب برای نصب و اجرای پارتیشن اداری

ارتفاع پارتیشن اداری در مدل های مختلف کاملا اختیاری بوده و می توان با توجه به نیاز از پارتیشن دوجداره با ارتفاع مناسب استفاده کرد. بطور مثال در فضاهایی می خواهید فقط حریم کاری پرسنل مشخص شود ولی آن ها بتوانند در موقع لزوم با یکدیگر ارتباط ایجاد کنند می توان از پارتیشن های دو جداره کوتاه استفاده کرد به طوری که کارکنان در هنگام ایستادن یکدیگر را بینند در این حالت معمولا از ارتفاع ۱۲۰ تا ۱۵۰ استفاده می شود که می توان با ۲۰ تا ۴۰ سانتیمتر از پارتیشن دو جداره را پنجره و مابقی را پنل استفاده کرد.
در مواقعی که نیاز به دیوار داشته و هدف جداسازی کامل فضاها از یکدیگر باشد و کاربران نیاز به حریم خصوصی دارند باید ارتفاع مناسب پارتیشن دو جداره را تا سقف ادامه داد تا فضا ها دارای یک دیوار کامل شوند. یکی از مهم ترین نکات برای خرید پارتیشن اداری، ارتفاع مناسب می باشد که باید به آن توجه کرد. این محصول برای جداسازی و تفکیک فضا و محیط استفاده می شود.

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای ۱۵ سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز اداری و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید.

شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : ۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۰۳۹۳۹   مدیریت فروش : ۰۹۱۲۳۲۴۷۸۰۹

جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.