میز کانتر

میز کانتر چیست؟

در واقع در هر فضای اداری که ارباب رجوع بعد از ورود، نیاز به طی کردن مراحل پذیرش دارد و باید در ارتباط مستقیم با کارمندان این بخش باشد این میز کاربرد دارد. برخی از متخصصان حوزه طراحی دکوراسیون معتقدند که این محصول، به نوعی کارت ویزیت شرکت شماست. چرا که مراجعین، با ورود به ساختمان، با اولین چیزی که مواجه می‌شوند همین میز است. بنابراین، باید در انتخاب میز پذیرش، چه از نظر ابعاد و چه از نظر شکل ظاهری، دقت زیادی داشته باشید.

این محصول به عنوان یک فضا یا منطقه‌ای برای استقبال، تاثیر ماندگاری روی مشتریان، مراجعین یا حتی همکاران شما خواهد داشت. همچنین می‌تواند یک پیام مهم را به آن‌ها برساند. در واقع طراحی داخلی محل کار شما نشان‌دهنده‌ی هویت و برند شما است. بنابراین باید به تک تک اجزا و عناصر موجود در دفتر خود دقت داشته و از درستی آن‌ها اطمینان حاصل کنید. میز می‌تواند نقطه‌ی کانونی دفتر شما باشد که علاوه بر کاربرد، نقش زیبایی شناختی نیز دارد.

انواع کانترهای اداری

از نظر فرم طراحی و متریال مورد استفاده در تولید، میزهای کانتر را می‌توان به سه دسته میزهای منحنی شکل، میزهای شیشه‌ای و میزهای تلفیقی تقسیم کرد. اما اگر بخواهیم این محصول را از نظر کاربرد به دسته‌های مختلف تقسیم کنیم؛ انواع کانترهای اداری عبارتند از:

  • میز پذیرش بانکی: نکته بسیار مهمی که برای ساخت کانترهای بانکی باید در نظر گرفته شود؛ حفظ حریم خصوصی کارمند و محیط کاری‌اش است. ضمنا این میزها، در مقایسه با میزهایی که برای مطب‌ها مناسبند؛ ارتفاع کمتری دارند تا مشتری بتواند در حالت نشسته با متصدی بانک در ارتباط باشد.
  • میز پذیرش مخصوص مطب‌ها و بیمارستان‌ها: میزهای پذیرشی که در چنین محیط‌هایی کاربرد دارند باید به گونه‌ای طراحی شوند که هر بیماری، با هر شرایط جسمی بتواند از پشت آن با کارمند بخش پذیرش صحبت کند.
  • میز پذیرش صرافی: در طراحی این محصول، علاوه بر زیبایی، باید نکات ایمنی بیشتری نیز در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، میزهای کانتری که برای صرافی‌ها مناسبند باید دیواره‌های مرتفعی داشته و تا جای ممکن از هر جهت پوشیده باشند.

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز اداری، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و توسط گلسار تولید می گردد. سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : ۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۲۱۸۹۵         مدیریت فروش : ۰۹۱۲۳۲۴۷۸۰۹