کمد اداری

مبلمان اداری|کمد اداری

یکی از اجزای مبلمان اداری ، کمد اداری می باشد. وجود مقدار زیادی از فایل ها، کتاب ها، پرونده ها و .. باعث می شود به مکانی مجزا جهت حفظ این اموال از رطوبت، گرد و غبار، آتش سوزی و …. نیاز پیدا کنیم. علاوه بر این ها باید برخی زونکن ها و پرونده ها در صورت نیاز به آسانی پیدا شده و همیشه در دسترس باشند. از این رو باید به طور منظم و کاملا طبقه بندی شده در کنار هم جای گیرند که کمد اداری و فایل اداری ( کتابخانه ها ) به ایجاد این نظم و ترتیب کمک بسیاری می کنند.

کمد اداری
کمد اداری

کمد اداری با درب

برای انواع کمد اداری که سایزی متوسط و یا کوچک دارند، جهت ایجاد زیبایی بیشتر درب تعبیه می شود که معمولا ترکیبی از شیشه می باشند. وجود درب از وسائل داخل کمد اداری در مقابل گرد و غبار بیشتر محافظت می نماید. همچنین نمایی منظم تر و زیباتر به فضای اطراف می بخشد.

کمد اداری بدون درب

کمدهای اداری بزرگ تر در ارگان ها و ادارات دولتی بدون درب طراحی می شوند. معمولا در این مکان ها نیاز عموم پرسنل و کارمندان به کمد اداری بیشتر بوده، از این رو وجود درب، استفاده مکرر آن ها از فایل ها و کتاب ها را سخت تر کرده و مناسب نمی باشد. از این رو قفسه های کتابخانه در این مکان ها بدون درب طراحی می گردند.

همچنین در حالتی می توان بین قسمت های خصوصی و عمومی کمدهای اداری تفاوت قائل شد و قسمتی از آن را با درب و بخشی دیگر را بدون درب طراحی کرد.

کنسول و ویترین

به برخی از کمدهای اداری ، کنسول یا ویترین می گویند. این مدل بیشتر استفاده تشریفاتی و مدیریتی داشته و از آن ها برای نگهداری اشیای تزئینی و خصوصی مانند لوح ها، تقدیر نامه ها، قاب عکس و یا … استفاده می شود.

ابعاد کنسول ها اغلب 40*90*200 (عمق*طول*ارتفاع) می باشد و بیشتر مخصوص اشیای نفیس و تزئینی می باشند. ویترین ها نیز معمولا جهت نمایش یادبودها کاربرد داشته و در ابعاد 30*90*200 طراحی و ساخته می شوند.

 

مبلمان اداری , میز اداری , صندلی اداری ( گلسار )

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.

محصولات ما در زمینه میز اداری ، صندلی اداری ، صندلی فرودگاهی دارای استانداردهای روز و طراحی خلاقانه می باشد.

عمده خدمات ما در زمینه نصب و اجرای انواع پارتیش اداری , پارتیشن تک جداره , پارتیشن دوجداره , پارتیشن ام دی اف ، تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سسیستم صوت می باشد.

برای استعلام قیمت مبلمان اداری , خرید مبلمان اداری و سایر محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :66721896 – 66721895  مدیریت فروش : 09123247809

 

فاکتورهای مهم در طراحی کمد اداری

در طراحی و ساخت کتابخانه استاندارد، رعایت موارد زیر حائز اهمیت می باشد:

  • داشتن زیبایی و طرح و مدل جدید
  • استفاده از مواد اولیه مرغوب و متناسب با اجزای دیگر فضا
  • مقاومت و استحکام قفسه ها برای تحمل وزن بالا؛ استحکام طبقات یکی دیگر از نکات ضروری ساخت کتابخانه ها می باشد. در برخی اداره ها در قسمتی از کتابخانه اشیای سنگین مانند مجسمه ، تندیس یا .. قرار داده می شود. به همین دلیل باید از متریال مرغوب و با کیفیت در ساخت کتابخانه ها بهره گرفت تا از استحکام مناسب برخوردار باشند.
  • فاصله طبقات؛ معمولا زونکن های بزرگی در کتابخانه ها قرار داده می شوند. از این رو فاصله استاندارد طبقات باید حداقل 35 سانتی متر و عمق هر ردیف 32 سانتی متر باشد. تعداد طبقات به سفارش مشتریان بستگی دارد. اما اغلب بین 2 تا 6 طبقه برای کتابخانه ها در نظر گرفته می شود.

قیمت کمد اداری | خرید کمد اداری

محصولات تولیدی ما با توجه به کیفیت بالا دارای قیمت رقابتی می باشد. برای اطلاع از شرایط فروش و قیمت کمد اداری و خرید کمد اداری با ما تماس بگیرید

مقالات و محصولات مرتبط