نمونه کارها

نمونه کارها

تجهیز سالن

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که در زمینه تولید مبلمان اداری از جمله انواع میز اداری ، صندلی اداری و صندلی فرودگاهی فعالیت می کند. ما در کنار تولید و فروش مبلمان اداری به کار طراحی ، اجرا و پیاده سازی دکوراسیون داخلی ادارات ، سازمانها و شرکت ها می پردازیم که شامل اجرای انواع پارتیشن من جمله پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره، پارتیشن تک جداره و پارتیشن ام دی اف می باشد. یکی دیگر از فعالیت های اصلی گلسار تجهیز سالن می باشد. خدمات گلسار در این زمینه شامل تجهیز انواع سالن کنفرانس ، سالن آمفی تئاتر ، سالن همایش ، سالن سینما و تجهیز سیستم صوت می باشد. تجربه چندین ساله ما باعث شده است که خدمات خود را به مشتریان زیادی عرضه نماییم. کیفیت کار ما را می توانید از مشتریانی بپرسید که سالهاست با ما هستند. بی شک نمونه کارهای بسیار زیبا و خلاقانه ما در تصمیم شما برای انتخاب ما تاثیر خواهد داشت. از نمونه کارهای ما دیدن نمایید.

[huge_it_gallery id=”8″]

تجهیز سیستم صوتی سالن آمفی تئاتر شامل چه مواردی است؟

اگر قصد تجهیز سالن آمفی تئاتر را دارید در قدم اول باید بدانید اینگونه سالن ها به چه وسایل و دستگاه هایی نیاز دارند. امروزه با پیشرفت فناوری سیستم های صوتی و .. انتخاب وسایل مناسب نقشی کلیدی در تجهیز سالن شما ایفا می کنند. در ادامه اطلاعاتی کلی در خصوص تجهیزات سیستم صوتی در اختیارتان خواهیم گذاشت.

تجهیزات سالن آمفی تئاتر و دیتا ویدیو پروژکتور ها و میکروفون ها شامل بلند گوهای سقفی و دیواری، بلندگوهای اکتیو و پسیو، آمپلی فایر ها و پاور آمپلی فایر ها، میکسر های صدا، پاور میکسر، میکروفون های بی سیم و … می باشند.

اسپیکر های دیواری

اسپیکر ها یا همان بلندگو های دیواری در سالن های آمفی تئاتر، کنفرانس و کلاس های آموزشی جهت تجهیز سیستم های صوتی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد، اندازه و توان خروجی این بلندگو ها باید متناسب با مساحت سالن و ظرفیت آن انتخاب گردد.

آمپلی فایر و پیجینگ

از آمپلی فایرها جهت تقویت سیگنال های صوتی در تجهیزات سیستم صوتی سالن های گوناگون استفاده می گردد. آمپلی فایر موجب افزایش کیفیت صدا و ارسال آن ها به بلندگو ها می شود. آمپلی فایرها با توجه به قدرتش و امپدانسشان، دارای انواع مختلفی می باشند. در یک سالن آمفی تئاتر با توجه به تعداد و نوع بلندگو های استفاده شده، آمپلی فایر مناسب انتخاب می شود. آمپلی فایر ها ضمن بهبود کیفیت صدا، به دلیل دارا بودن ورودی و خروجی های اضافی، این قابلیت را دارند که از یک منبع صوتی دیگر مانند دی وی دی پلیر، کامپیوتر و یا میکروفون های بی سیم یا با سیم سیگنال های صوتی را دریافت کرده و به خروجی ارسال کنند.

Dynamic  Microphone  در میکروفون کنفرانس

این نوع از میکروفون دارای طرحی محکم و ساده بوده که قطعات متحرک کمی دارد. در شرایطی که صدا ولوم بالایی دارد مانند ضبط صدای آلات موسیقی و یا استفاده های معمولی مناسب می باشند و نیازی به منبع تغذیه ندارند.

نحوه عملکرد میکروفن کنفرانس

همانطور که می دانید با نزدیک کردن یک آهنربا به سیم، جریان الکتریکی در سیم القا می شود. در این نوع میکروفون نیز از یک آهنربا و یک سیم پیچ بسیار حساس و نازک برای تولید صوت استفاده شده است. امواج صدا پس از برخورد با دیافراگم آن را به لرزش در آورده و القای جریان الکتریکی در سیم می گردند. این جریان همان Sound signal می باشد.

Phantom Power در میکروفون کنفرانس

Phantom Power سیستمی جهت انتقال جریان الکتریکی به وسیله کابل صدا به میکروفون یا هر وسیله دیگر می باشد. ولتاژ تولید کننده صوت معمولا 12 تا 48 ولت است. وسیله دریافت کننده این ولتاژ،  مقدار مورد نیاز خود را از آن می گیرد.

به وسیله یک کابل صدا جریان AC (جهت انتقال صدا) ، و جریان DC (برای Phantom) منتقل می گردند. این دو تداخلی با یکدیگر نداشته و در کیفیت صدای سیستم صوتی، نویز ایجاد نخواهند کرد.

Directionality در میکروفون کنفرانس

Directionality یکی از ویژگی هایی ست که در انتخاب میکروفون سالن کنفرانس باید مورد توجه قرار گیرد. این خاصیت به معنای حساسیت میکروفون نسبت به مسیری است که صدا از آن به میکروفون منتقل می شود. بر مبنای همین ویژگی، میکروفون ها به سه دسته تقسیم می گردند:

Omnidirectional : نسبت به صدای دریافت شده از همه مسیرها به یک اندازه حساس می باشد.

Unidirectional : تنها نسبت به صدای دریافت شده از یک مسیر حساس است و معمولا دو نوع دارد:

Cardioid  و  Hyper cardioid : Hyper cardioid زیر گروهی از Cardioid است که نسبت به صداهای دریافت شده از مسیر کاملا مستقیم حساس می باشد. این نوع میکروفون برای ضبط صدا در محیط های دارای نویز زیاد که صدای مورد نظر از یک مسیر یا منبع مشخص می باشد، کاربرد دارد. همچنین برای ضبط صدا از راه دور مناسب می باشد. نوع دراز و باریک این مدل به Shotgun معروف است.
Bidirectional : نسبت به دو مسیر دریافت صدا حساس است و کاربرد فراوانی ندارد.

برخی میکروفون ها قابلیت تغییر Directionality بر حسب نیاز را دارا می باشند. نوع هوشمند این میکروفون ها در دوربین با توجه به جهت و میزان زوم می تواند Directionality خود را تغییر دهند.

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.