میز کارمندی

ویژگی میز کارمندی

قبل از اینکه به ویژگی میز کارمندی بپردازیم بهتر است شما را با اهمیت استاندارد بودن این میز آشنا کنیم. کارمندان اداری ساعات زیادی را پشت میز می نشینند و ضروری است که از یک میز خوب برخوردار باشند. در غیر این صورت مشکلات عدیده ای مانند آرتروز کمر و گردن را تجربه خواهند کرد. ویژگی میز کارمندی بر اساس فاکتورهای مختلف از قبیل متریال ، ابعاد ، ارتفاع ، کشو و … تعیین می شود.

ابعاد ایده آل

یک میز کارمندی خوب دارای ابعاد ایده آل است. ایده آل بودن ابعاد بر اساس نیاز کارمند و محیط او تشخیص داده می شود. به طور مثال اگر در یک محیط اداری کوچک مشغول به کار هستید نباید از میزهای بزرگ استفاده کنید. زیرا کارآیی ندارند و سبب اشغال بیش از حد فضا خواهند شد. میزها به عنوان یک فاکتور مهم در دکوراسیون داخلی ادارات محسوب می شود و اگر از میزهای نامناسب استفاده کنید قطعا به زیبایی دکوراسیون لطمه خواهید زد.

قفسه بندی مناسب

بسیاری از افراد تمایل دارند میز تلویزیون دارای قفسه باشد تا بتوانند از دکوریجات و کتاب بر روی آن استفاده کنند. این ویژگی سبب می شود تا نظم بیشتری به وسایل خود بدهید. ویژگی میز ال سی دی مدرن این است که طراحی قفسه ها در زیباترین حالت ممکن انجام شود. البته توجه داشته باشید که برخی از طرح ها نیز فاقد قفسه بندی هستند و هر چه ساده تر باشند به طرح مدرن نزدیک تر خواهند بود. وجود قفسه ، کشو و نظم دهنده ها در میز تلویزیون قیمت آن را به مراتب افزایش می دهد.

ابعاد ایده آل

مهم ترین فاکتور و ویژگی میز ، ابعاد و سایز استاندارد است. شما نمی توانید از میزهای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک تر از تلویزیون استفاده کنید. اگر میز خیلی کوچک باشد توانایی تحمل وزن تلویزیون را نخواهد داشت. اگر تلویزیون 55 اینچ و کمتر است باید از میزهایی با ابعاد 140 سانتی ، تلویزیون های 60 اینچی میزهایی با ابعاد 160 سانتی متر و اگر تلویزیون بزرگ تر از 60 اینچ بود باید میزهایی بزرگ تر از 180 سانتی متر را انتخاب کنید. معمولا در تولید میزهای مدرن این موارد رعایت می شود به همین دلیل جزو محبوب ترین انواع میزها به شمار می روند.

دارای کشو و نظم دهنده

قطعا کارمندان اسناد و مدارک مختلفی در اختیار دارند که باید به بهترین نحو از آن ها نگهداری کنند. میزهایی که دارای کشو و انواع نظم دهنده هستند نسبت به میزهای ساده از کارآیی بیشتری برخوردار می باشند. علاوه بر این از محبوبیت بالاتری نزد کارمندان بهره مند هستند.

تولید شده از متریال مرغوب

بهترین متریال برای ساخت انواع میز کارمندی متریالی است که دارای وزن زیادی نباشد و از دوام زیادی برخوردار باشد. همچنین کیفیت و مقاومت آن بالا باشد. تمام این مشخصات در ورق MDF وجود دارد. در حال حاضر اغلب میزهای کارمندی و اداری از MDF تولید می شوند که علاوه بر این مزایا دارای زیبایی نیز می باشد. مقاومت این میزها سبب می شود که بتوانید انواع وسایل سنگین از جمله کامپیوتر را بر روی آن قرار دهید. MDF در طرح ها و رنگ های متعدد وجود دارند که انتخاب آن بر اساس سلیقه مشتری خواهد بود. برند نوآرا با احترام به سلیقه مشتری توانسته به جایگاه بسیار خوبی در بازارهای داخلی برسد و رضایت خریداران را جلب کند.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.