میز مدیریتی

میز مدیریتی یک نوع وسیله اداری است که در ادارات و سازمان ها وجود دارد.

وجود مبلمان اداری باعث افزایش كارایی كاركنان و مدیر می شود.


به همین دلیل، هم از این قضیه مستثنا نیست و باید در انتخاب آن هم بايد دقت و توجه بسیار زیادی به خرج داد تا یك میز مدیریت عالی دریك سازمان وجود داشته باشد.

مشخصات میز مدیریتی

رنگ

رنگ به طور معمول تیره است. البته رنگ های تيره جذابیت خاصی دارند. رنگ میز مدیریت بايد با رنگ اتاق و ساير مشخصات هماهنگی داشته باشد.

اندازه میز مدیریتی

بايد در مقايسه با ميزهاي كارمندي بزرگ باشد طوري كه بعد از جایگذاری سيستم كامپیوتر بتوان لوگوی شركت و ساير مشخصات شركت را نيز روي ميز قرار داد. اندازه ميز بايد با اندازه اتاق تناسب داشته باشد.

ميز مديريت بايد همانند ميز كارمندان راحت و آسوده باشد تا بتوان روی آن كارهایی را انجام داد.

طرح و فرم

به طور معمول ميز مديريت اشكال گوناگون و زيبايي دارد. صندلي مديريت بايد با ميز مديريت هماهنگ باشد تا راحتي كاربر حفظ شود.

ارتفاع میز مدیریتی

ارتفاع اين ميز بايد با صندلي يكسان باشد و نبايد زياد كوتاه يا بلند باشد. كاربر بايد بتواند به همه قسمت هاي ميز دسترسي داشته باشد. كوتاه بودن ارتفاع ميز باعث بروز مشكلات جسماني براي كاربر مي شود.

انواع

ميز مديريت در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید می شود. شما بايد متناسب با دكوراسيون محل كار خود ميز مديريت را خريداري كنيد.

رنگ ميز تاثير به سزایی در انجام كار دارد و بايد به رنگ ميز هم توجه و دقت كرد تا به هنگام نورپردازی مشكلاتی را ايجاد نكند.

تعداد ميز مديريت در هر سازماني كم بوده و متناسب با تعداد مديران خريداري مي شود. ميز مديريت بايد با سبك و دكوراسيون اتاق مديريت تناسب داشته باشد تا روي مشتريان و شركا تاثيرگذاري بيشتري داشته باشد.

می تواند به شكل ال باشد. در صورتي كه میز خيلی بزرگ باشد بايد در وسط اتاق قرار داشته باشد تا كاربر بتواند در داخل اتاق تردد داشته باشد.

ویژگی های یك میز مدیریتی

ظاهر: ظاهر میز يك ویژگی مهم ميز به شمار می رود. حرفه ای بودن ميز مهم ترين مشخصه ميز  به شمار می رود.

استحكام: استحكام و مقاومت میز ویژگی ميز به شمار می رود. در صورتی كه میز مدیریت باكیفیتی را خریداری كنید هرگز آن را دوباره تعویض نخواهید كرد.

راحتی: راحتی نه تنها برای كاركنان بلكه برای مدیران نیز مهم است، زمانی كه شما راحت باشید،؛ راحت تر كار خواهيد كرد.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.