میز مدیریتی

ميز مديريتی یک نوع میز اداری است که در ادارات و سازمان ها وجود دارد. وجود مبلمان اداري باعث افزايش كارايي كاركنان و مدير مي شود.
به همين دليل، ميز مديريت هم از اين قضيه مستثنا نيست و بايد در انتخاب ميز مديريت هم بايد دقت و توجه بسيار زيادي به خرج داد تا يك ميز مديريت عالي در يك سازمان وجود داشته باشد.

رنگ ميز مديريت

رنگ ميز مديريت به طور معمول تيره است. البته رنگ هاي تيره جذابيت خاصي دارند. رنگ ميز مديريت بايد با رنگ اتاق و ساير مشخصات هماهنگي داشته باشد.

اندازه ميز مديريت

ميز مديريت بايد در مقايسه با ميزهاي كارمندي بزرگ باشد طوري كه بعد از جايگذاري سيستم كامپيوتر بتوان لوگوي شركت و ساير مشخصات شركت را نيز روي ميز قرار داد. اندازه ميز بايد با اندازه اتاق تناسب داشته باشد.

ميز مديريت بايد همانند ميز كارمندان راحت و آسوده باشد تا بتوان روي آن كارهايي را انجام داد.

طرح و فرم ميز مديريت

به طور معمول ميز مديريت اشكال گوناگون و زيبايي دارد. صندلي مديريت بايد با ميز مديريت هماهنگ باشد تا راحتي كاربر حفظ شود.

ارتفاع ميز مديريت

ارتفاع اين ميز بايد با صندلي يكسان باشد و نبايد زياد كوتاه يا بلند باشد. كاربر بايد بتواند به همه قسمت هاي ميز دسترسي داشته باشد. كوتاه بودن ارتفاع ميز باعث بروز مشكلات جسماني براي كاربر مي شود.

انواع ميزهاي مديريت

ميز مديريت در انواع و اقسام مختلفي طراحي و توليد مي شود. شما بايد متناسب با دكوراسيون محل كار خود ميز مديريت را خريداري كنيد.

رنگ ميز تاثير به سزايي در انجام كار دارد و بايد به رنگ ميز هم توجه و دقت كرد تا به هنگام نورپردازي مشكلاتي را ايجاد نكند.

تعداد ميز مديريت در هر سازماني كم بوده و متناسب با تعداد مديران خريداري مي شود. ميز مديريت بايد با سبك و دكوراسيون اتاق مديريت تناسب داشته باشد تا روي مشتريان و شركا تاثيرگذاري بيشتري داشته باشد.

ميز مديريتی مي تواند به شكل ال باشد. در صورتي كه ميز مديريت خيلي بزرگ باشد بايد در وسط اتاق قرار داشته باشد تا كاربر بتواند در داخل اتاق تردد داشته باشد.

ويژگي هاي يك ميز مديريت

ظاهر: ظاهر ميز مديريت يك ويژگي مهم ميز به شمار مي رود. حرفه اي بودن ميز مهم ترين مشخصه ميز  به شمار مي رود.

استحكام: استحكام و مقاومت ميز ويژگي ميز مديريت به شمار مي رود. در صورتي كه ميز مديريت باكيفيتي را خريداري كنيد هرگز آن را دوباره تعويض نخواهيد كرد.

راحتي: راحتي نه تنها براي كاركنان بلكه براي مديران نيز مهم است، زماني كه شما راحت باشيد،؛ راحت تر كار خواهيد كرد.

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز اداری، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد. سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : ۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۲۱۸۹۵         مدیریت فروش : ۰۹۱۲۳۲۴۷۸۰۹