مبل اداری

مبل اداری

جنس متریال مورد استفاده

کاربران مبلمان اداری افراد متفاوتی هستند که هر کدام رفتار متفاوتی نیز با مبل‌های اداری خواهند داشت. اغلب به نگهداری و مراقبت از آنها دقت نمی‌کنند. پس باید جنسی را برای مبلمان انتخاب کنیم که استحکام لازم و مقاومت بالا و کیفیت بسیار خوبی را داشته باشد. اگر می‌خواهید مبلمان شما دوام زیادی داشته باشد، بهتر است مبلمانی را انتخاب کنید که با فوم تزریقی سرد در نشیمن ساخته شده باشد، این موضوع باعث کند شدن عملیات فرسایش می‌شود.

فضای محیط خود را بررسی کنید

فضا را بر حسب کاربرد و متراژ مورد بررسی قرار دهید، کارشناسان مجموعه مبلمان اداری گلسار با نقشه برداری و اندازه گیری محیط شما می‌توانند بهترین پیشنهادات را برای محیط شما ارائه دهند.

ارگونومی و استاندارد بودن را از یاد نبرید

به طور کلی مبل مناسب ارگونومیک باعث کاهش فشار بر پرسنل شما، کاهش بیماری‌های آن‌ها و بهبود روحیه و بازدهی بالاتر خواهد شد.

انتخاب رنگ مبل و نیم‌ست اداری

انتخاب تم رنگی مناسب با کاربرد فضا بسیار مهم است. بهتر است ترکیب رنگی خاصی برای محیط دفتر خود انتخاب کنید و رنگ مبلمان را نیز با توجه به این ترکیب و کاربرد فضایی که مبلمان قرار است در آن قرار گیرد، انتخاب کنید.

کیفیت مهم‌ترین مسئله

مطمئن باشید که بهترین کیفیت را خریداری کنید. چرا که با خرید جنس بی کیفیت به دلیل ارزانی هزینه‌های خود را دوبرابر می‌کنید. ما در مجموعه مبلمان اداری گلسار همواره بر این موضوع تأکید داریم که بالاترین کیفیت ممکن را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهیم.

بهترین پایه برای مبل و نیم‌ست اداری

استفاده از مبل‌های اداری با پایه‌های فلزی کوتاه در محیط‌های اداری رایج‌تر است چرا که خطر شکسته شدن پایه در هنگام ناگهانی نشستن بر روی آن یا در هنگام جابه‌جایی در داخل شرکت وجود ندارد.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.