فایل اداری

فایل اداری

فایل اداری : یکی دیگر از ملزومات مبلمان اداری و تجهیزاتی که به وفور در شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد، فایل های اداری است. با استفاده از این فایل ها می توان به راحتی مدارک، اوراق، اسناد و پرونده ها را به صورت مرتب و منظم نگهداری کرد. این محصول علاوه مراقبت از این وسائل، موجب زیبایی بیشتر محیط می گردند. فایل های اداری معمولا به صورت کشویی ساخته می شوند و تعداد کشو ها به سفارش مشتری و فضای مورد استفاده بستگی دارد. اغلب سعی می شود ارتفاع این فایل ها با میز مورد استفاده در کنار آن ها یکی باشد. از این رو بیشتر فایل ها داراری دو یا سه کشو می باشند. مواد اولیه فایل های اداری اغلب ام دی اف و یا فلز می باشد.

فایل اداری

نقش زیبایی و طراحی در فایل اداری

همانطور که پیش تر اشاره شد، نباید تصور کرد فایل های اداری تنها نقش نگهداری اسناد را ایفا می کنند. در حقیقت از وسیله ای که در ادارات استفاده شود و قابل دید باشد، باید با اجزای دیگر متناسب بوده و دارای طرح و شکل زیبا باشد. فایل ها نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. از این رو سازندگان آن ها به طرح ها، رنگ ها، متریال های تزئینی و .. روی آورده اند که فایل ها را بیش از پیش متنوع و زیبا ساخته است. از جمله این متریال های پرطرفدار، ام دی اف با روکش های متفاوت و مناسب است که هر دو مساله کیفیت و زیبایی را تحت پوشش قرار می دهد.

برای این کشو ها از ریل های استاندارد نیمه باز شو و تمام باز شو استفاده می گردد و در برخی از کشو ها قفل هایی تعبیه می شود تا مخصوص نگهداری از اسناد مهم تر باشند.
مقاومت بالای فایل های اداری

رعایت استاندارد در ساخت فایل اداری

با توجه به سفارش و نظر مشتریان ساخته می شوند اما مانند دیگر وسیله ها رعایت یک سری اصول استاندارد و ساخت در آن، موجب بالاتر رفتن کیفیت می گردد. بهتر است هر کدام از تجهیزات مبلمان اداری خود را از شرکت های معتبر خریداری کنید تا نسبت به دوام و ماندگاری آن اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید.

هنگام خرید این محصول برای شرکت خود، ابتدا توجه نمایید که ارتفاع این فایل ها با میز هایی که در جوار آن قرار می گیرند متناسب باشد. مورد بعدی قفل مرکزی است. شاید در حال حاضر نیازی به این قابلیت نداشته باشید اما ممکن است پس از مدتی برای هر فایل به کشو هایی نیاز شود که تنها یک نفر به آن ها دسترسی داشته باشد. بهتر است از ابتدا به فکر این مساله باشید. مورد آخر نیز باز و بسته شدن کشو ها ست. توجه کنید که حتما کشو های پایینی دارای ریل تمام باز شو باشند. معمولا برای کشو های بالایی ریل نیمه باز شو استفاده می شود. اما این ریل ها مناسب کشو های پایین تر نمی باشند.

قیمت فایل اداری | خرید فایل اداری

محصوصلات تولیدی ما با توجه به کیفیت بالا دارای قیمت رقابتی می باشد. برای اطلاع از شرایط فروش کمد اداری و قیمت فایل اداری و خرید فایل اداری با ما تماس بگیرید.

مبلمان اداری , میز اداری , صندلی اداری ( گلسار )

برای اطلاع از قیمت میز اداری و یا خرید میز اداری می توانید با ما تماس بگیرید. شرکت گلسار تولید کننده محصولات مبلمان اداری می باشد.

لینک های مرتبط:

صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی

میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر

شماره های تماس ما : 66721896 – 66721895         مدیریت فروش : 09123247809

ما همچنین مجری انواع پارتیشن ( پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره ) برای فضاهای شما هستیم.

مقالات و محصولات مرتبط