فایل اداری

فایل اداری

فایل اداری : یکی دیگر از ملزومات مبلمان اداری و تجهیزاتی که به وفور در شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد، فایل های اداری است. با استفاده از این فایل ها می توان به راحتی مدارک، اوراق، اسناد و پرونده ها را به صورت مرتب و منظم نگهداری کرد. این فایل ها علاوه مراقبت از این وسائل، موجب زیبایی بیشتر محیط می گردند. فایل های اداری معمولا به صورت کشویی ساخته می شوند و تعداد کشو ها به سفارش مشتری و فضای مورد استفاده بستگی دارد. اغلب سعی می شود ارتفاع این فایل ها با میز مورد استفاده در کنار آن ها یکی باشد. از این رو بیشتر فایل ها داراری دو یا سه کشو می باشند. همچنین بسته به کاربرد و میزان استفاده از فایل ها، کشو های آن را با ریل های تمام باز شو و یا نیمه باز شو طراحی می نمایند. مواد اولیه فایل های اداری اغلب ام دی اف و یا فلز می باشد.

فایل اداری

فایل اداری

نقش زیبایی و طراحی در فایل اداری

همانطور که پیش تر اشاره شد، نباید تصور کرد فایل های اداری تنها نقش نگهداری اسناد را ایفا می کنند. در حقیقت از وسیله ای که در ادارات استفاده شود و قابل دید باشد، باید با اجزای دیگر متناسب بوده و دارای طرح و شکل زیبا باشد. فایل ها نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. از این رو سازندگان آن ها به طرح ها، رنگ ها، متریال های تزئینی و .. روی آورده اند که فایل ها را بیش از پیش متنوع و زیبا ساخته است. از جمله این متریال های پرطرفدار، ام دی اف با روکش های متفاوت و مناسب است که هر دو مساله کیفیت و زیبایی را تحت پوشش قرار می دهد.

مبلمان اداری گلسار

مبلمان اداری , میز اداری , صندلی اداری ( گلسار )

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.

محصولات ما در زمینه میز اداری ، صندلی اداری ، صندلی فرودگاهی دارای استانداردهای روز و طراحی خلاقانه می باشد.

عمده خدمات ما در زمینه نصب و اجرای انواع پارتیش اداری , پارتیشن تک جداره , پارتیشن دوجداره , پارتیشن ام دی اف ، تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سسیستم صوت می باشد.

برای استعلام قیمت مبلمان اداری , خرید مبلمان اداری و سایر محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :66721896 – 66721895  مدیریت فروش : 09123247809

سهولت حرکت کشوها در فایل اداری

کشو فایل اداری باید به راحتی و بدون ایجاد صدای ناخوشایند باز و بسته شوند. فایل ها روزمره به صورت متناوب مورد استفاده قرار می گیرند و این مورد نباید منجر به برهم زدن آرامش فضا شود.  برای این کشو ها از ریل های استاندارد نیمه باز شو و تمام باز شو استفاده می گردد و در برخی از کشو ها قفل هایی تعبیه می شود تا مخصوص نگهداری از اسناد مهم تر باشند.
مقاومت بالای فایل های اداری
برخی زونکن ها وزن بالایی داشته و باید کشو ها به گونه ای ساخته شوند که با وجود تحمل این وزن، به راحتی باز و بسته شوند و مشکلی مانند گیر کردن یا تولید صدا برای آن ها به وجود نیاید.

رعایت استاندارد در ساخت فایل اداری

فایل های اداری با توجه به سفارش و نظر مشتریان ساخته می شوند اما مانند دیگر وسیله ها رعایت یک سری اصول استاندارد و ساخت در آن، موجب بالاتر رفتن کیفیت می گردد. بهتر است هر کدام از تجهیزات مبلمان اداری خود را از شرکت های معتبر خریداری کنید تا نسبت به دوام و ماندگاری آن اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید.

هنگام خرید فایل های اداری برای شرکت خود، ابتدا توجه نمایید که ارتفاع این فایل ها با میز هایی که در جوار آن قرار می گیرند متناسب باشد. مورد بعدی قفل مرکزی است. شاید در حال حاضر نیازی به این قابلیت نداشته باشید اما ممکن است پس از مدتی برای هر فایل به کشو هایی نیاز شود که تنها یک نفر به آن ها دسترسی داشته باشد. بهتر است از ابتدا به فکر این مساله باشید. مورد آخر نیز باز و بسته شدن کشو ها ست. توجه کنید که حتما کشو های پایینی دارای ریل تمام باز شو باشند. معمولا برای کشو های بالایی ریل نیمه باز شو استفاده می شود. اما این ریل ها مناسب کشو های پایین تر نمی باشند.

قیمت فایل اداری | خرید فایل اداری

محصوصلات تولیدی ما با توجه به کیفیت بالا دارای قیمت رقابتی می باشد. برای اطلاع از شرایط فروش کمد اداری و قیمت فایل اداری و خرید فایل اداری با ما تماس بگیرید