صندلی کنفرانسی

انواع صندلی کنفرانسی و ویژگی های آن

اتاق کنفرانس شما میزبان چندین جلسه طولانی در طول ماه و سال است، بنابراین انتخاب صندلی مناسب بسیار مهم است. درست مانند میز کنفرانس مناسب، صندلی نیز باید دارای راحتی باشد تا سلامت را تشویق کند و باعث رشد بهره وری شود. انواع صندلی کنفرانس باید حرفه‎ای باشند، تا از مشتریان به خوبی حمایت کنند.

در حالت ایده آل، آنها باید مشتریان را تحت تاثیر قرار دهند تا بتوانند جلسات طولانی را بدون خستگی با موفقیت سپری کنند. در حقیقت مبلمان اداری باید راحتی را ایجاد کند و همچنین برند و فرهنگ شرکت شما را منعکس کنند.

  • برخي به صندلي های کنفرانسي صندلي هيئت مديره هم مي گويند.
  • صندلي کنفرانسي براي جلسات و ميز کنفرانس بسيار مناسب است
  • و تنظيمات بسيار کمتري نسبت به صندلي هاي ديگر دارند،
  • زيرا زمان کمتري نسبت به ساير صندلي هاي ديگر، کاربر از آن استفاده مي کند.
  • موقعيت نشستن بر روي صندلي کنفرانسي راحت است
  • و اين دقيقا همان چيزي است که از يک صندلي کنفرانسي مي توان انتظار داشت.

جنس این محصول و روکش آن از ویژگی های مهم آنها می باشد. انواع روکش های چرمی برای این صندلی ها استفاده می شوند که کیفیت آنها مهم است تا باعث تعریق نشوند. مواد مورد استفاده برای این صندلی ها باید مقاومت باشند و دوام زیادی داشته باشند تا به مرور زمان تغییر حالت ندهند. جنس صندلی های کنفرانس باید قابل شستشو باشد تا تمیز کردن آنها راحت باشد. برای پایه های صندلی ها از فلزهای مختلفی استفاده می کنند که نقش مهمی در استحکام و دوام صندلی ها دارند.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.