صندلی مدیریتی

مزایای صندلی مدیریتی

  • دارایی دسته قابل تنظیم
  • دارا بودن قابلیت تغییر ارتفاع پشتی صندلی
  • استفاده از مواد ضد تعریق در رویه 
  • وجود پشتی طبی و طراحی c شکل که باعث می شود در حین نشستن بدن فرم صحیح را بگیرد
  • ظاهر لوکس 

ویژگی های صندلی مدیرتی

اندازه صندلی مدیریتی

همیشه صندلی را باید بعد از میز کار انتخاب کرد. طراحی صندلی مدیریتی شما و اندازه آن باید هماهنگ با میز کار و مکمل آن باشد.

رنگ صندلی مدیریتی

رنگهایی با گیرایی بالا جلوه تاثیرگذاری به کابین کار شما میبخشد. عدم انطباق رنگی بین صندلی و محیط باعث میشود فضای کار شما غیرحرفه‌ای و بی‌ثبات به نظر برسد.

مدل صندلی مدیریتی

مدلهای صندلی بسیار متنوعی اعم از سنتی  یا مدرن در بازار وجود دارد. اگر طراحی سِن شما دارای تم سنتی یا کلاسیک است، حتما باید مدل صندلی خود را نیز منطبق با این تم انتخاب کنید. در غیر اینصورت میتوانید به سراغ مدلهای مدرن بروید.

مواد اولیه صندلی مدیریتی

مواد اولیه به کار رفته در هر محصولی شالوده کیفیت آن محصول را تشکیل میدهد. متریال اولیه صندلی مدیریتی نیز برای فراهم آوردن راحتی و ایمنی شما بسیار حائز اهمیت است. همچنین مواد اولیه باکیفیت، عمر طولانی محصول را تضمین میکند. مواد توصیه شده برای پدینگ فوم با گدازش سرد و برای روکش چرم مصنوعی PU با بافت قابل تهویه و ضدحساسیت میباشد.

طراحی صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی باید دارای طراحی ارگونومیک باشد تا ضمن محافظت از سلامتی و افزایش بازدهی، تجربه لذتبخشی را از کار کردن برای شما خلق کند. صندلی‌های مدیریتی ارگونومیک مانند صندلی اداری، دارای پایه پنج شاخه چرخدار، تکیه‌گاه بلند و دسته های بزرگ قابل تنظیم میباشد. در طراحی این محصول باید تمهیدات ویژه‌ای برای مراقبت از گردن و لامبر (گودی کمر) صورت پذیرفته باشد.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.