صندلی فرودگاهی

صندلی فرودگاهی دسته ای از صندلی های انتظار می باشد که به منظور استفاده در جاهایی که ارباب رجوع بایستی منظر شود استفاده می شود. این محصول می تواند در فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار ، اتوبوس ، بیمارستان ها ، کلینیک ها ، اطاق های انتظار مطب ها و مدارس و … استفاده شود. با این حال با توجه به حجم استفاده بالای این صندلی های در فرودگاه ها این نوع از محصولات صندلی های اداری به نام صندلی فرودگاهی شناخته می شود.

 البته همانطور که بیان شد با توجه به استفاده از این نوع صندلی ها در ترمینال های اتوبوس رانی و ایستگاه های قطار  طبیعتا بدان می توان صندلی انتظار ترمینال ، صندلی ایستگاه قطار نیز اطلاق نمود.

با توجه به کاربری این صندلی ها در اماکن عمومی نیاز به استفاده از لوازم اولیه محکم به چشم می آید بنابراین در ساخت این صندلی ها پایه کار فلز می باشد. صندلی های فرودگاهی دارای پایه و بدنه تمام فلزی هستند که بسته به نوع و مدل آن از چرم و فوم ابری در آن نیز استفاده می شود.

در ساخت صندلی فرودگاهی بایستی کیفیت کار را نیز لحاظ نمود. این صندلی ها در عین نداشتن نرمی صندلی های دیگر بایستی نرمی و راحتی لازم را برای نشستن های طولانی مدت مسافران نیز داشته باشد. بنابراین در ساخت این صندلی های فرودگاهی زاویه نشستن به گونه ای طراحی میشود که مسافر بیشترین راحتی را احساس کرده و کمترین میزان فشار به کمر و عضلاتش وارد شود.

ظرفیت صندلی فرودگاهی

صندلی های فرودگاهی در ظرفیت های ۲ نفره ، ۳ نفره و ۴ نفره تولید می شوند. ما در شرکت گلسار طرح های از قبل آماده ای را برای عرضه به مشتریان خویش داریم ولی در صورتی که شما مایل به سفارش طرح خاص خود برای صندلی فرودگاهی هستید می توانید ایده و نظر خودتان را با ما در میان بگذارید. بی شک ما می توانیم ایده های شما را در تجهیز سالن های انتظارتان برآورده نماییم.

راحتی در صندلی فرودگاهی

بی شک شما هم تا الان تجربه نشستن بر روی صندلی انتظار غیر استاندارد را در محیط های فرودگاهی و انتظار داشته اید. صندلی هایی که به محض راحت نشستن و لم دادن بر روی آن سر خورده اید و مدام مجبور به جابجایی خود بوده اید. و یا صندلی هایی که در حالت خسته امکان مکان یابی درست و لم دادن را نداشته اید و به هیچ عنوان نتوانسته اید بر روی آن برای لحظه ای استراحت کرده و یا چرت بزنید.

در ساخت صندلی فرودگاهی بایستی به این نکات توجه ویژه شود. شیب صندلی ، زاویه نشستن و جنس صندلی و یا آج نشیمنگاه ایجاد شده همواره بایستی به صورت استاندارد طراحی و صندلی ساخته شود. رعایت این نکات یکی از اصول کاری ما در ساخت صندلی فرودگاهی و در کل تمامی صندلی های اداری تولیدی گلسار می باشد.

انواع صندلی فرودگاهی گلسار

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز اداری، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد. سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : ۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۲۱۸۹۵         مدیریت فروش : ۰۹۱۲۳۲۴۷۸۰۹