صندلی فرودگاهی

تعریف صندلی فرودگاهی

صندلی فرودگاهی دسته ای از صندلی های انتظار می باشد که به منظور استفاده در جاهایی که ارباب رجوع بایستی منظر شود استفاده می شود. این محصول می تواند در ایستگاه های قطار ، اتوبوس ، بیمارستان ها ، کلینیک ها ، اطاق های انتظار مطب ها و مدارس و … استفاده شود. با این حال با توجه به حجم استفاده بالای این صندلی های در فرودگاه ها این نوع از محصولات به نام فرودگاهی شناخته می شود.

 البته همانطور که بیان شد با توجه به استفاده از این نوع صندلی ها در ترمینال های اتوبوس رانی و ایستگاه های قطار  طبیعتا بدان می توان صندلی انتظار ترمینال ، صندلی ایستگاه قطار نیز اطلاق نمود.

در ساخت این محصول بایستی کیفیت کار را نیز لحاظ نمود. این صندلی ها در عین نداشتن نرمی صندلی های دیگر بایستی نرمی و راحتی لازم را برای نشستن های طولانی مدت مسافران نیز داشته باشد. بنابراین در ساخت این صندلی های فرودگاهی زاویه نشستن به گونه ای طراحی میشود که مسافر بیشترین راحتی را احساس کرده و کمترین میزان فشار به کمر و عضلاتش وارد شود.

راحتی در صندلی فرودگاهی

بی شک شما هم تا الان تجربه نشستن بر روی این محصول غیر استاندارد را در محیط های فرودگاهی و انتظار داشته اید. صندلی هایی که به محض راحت نشستن و لم دادن بر روی آن سر خورده اید و مدام مجبور به جابجایی خود بوده اید. و یا صندلی هایی که در حالت خسته امکان مکان یابی درست و لم دادن را نداشته اید و به هیچ عنوان نتوانسته اید بر روی آن برای لحظه ای استراحت کرده و یا چرت بزنید.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.