صندلی انتظار

صندلی انتظار  برای استراحت کوتاه مدت و راحتی مراجعین قرار داده می شوند. به این ترتیب بایستی راحت باشند و در مدت زمانی کوتاهی که افراد منتظر هستند، احساس راحتی را به آن ها انتقال دهند.
این مدل صندلی را بایستی متناسب با فضای داخلی و تعداد مراجعین در نظر گرفت.

صندلی انتظار تکی

این نوع صندلی ها چرخ نداشته و به صورت ثابت قرار داده می شوند، اغلب آن ها دارای دسته هستند و زیر برخی از آن ها سبدهایی برای قرار دادن کیف و وسایل فرد تعبیه شده است.

صندلی انتظار به هم چسبیده

این نوع صندلی ها، بهترین انتخاب برای مکان های عمومی به شمار می روند. اغلب این مدل ها به صورت دسته دار، تکی، دوتایی یا سه و چهارتایی تولید می شوند. البته در مدل ده تایی آن را در مکان های شلوغ نیز می توانید ببینید.

صندلی انتظار در ادارات

صندلی هایی که برای اداره ها استفاده می شوند، بایستی ظاهری شیک و مدرن داشته باشند. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید از لوازم اداری آرک شاپ نمونه های آن را مشاهده کنید.

نکاتی درباره خرید صندلی انتظار:

کیفیت روکش صندلی

همه روکش‌ها مثل هم نیستند. در نظر داشتن کیفیت روکش نشیمنگاه صندلی انتظار از جمله مسائل مهمی است که باید حواستان به آن باشد. توجه داشته باشید، مطب شما قرار است پر از مراجعه‌کننده شود، آن وقت بلافاصله بعد از نوبت یک نفر، نفر بعدی روی صندلی می‌نشیند. پس باید روکشی انتخاب کنید که در وهله اول به راحتی تمیز شود و در وهله دوم، شکل و شمایل خود را بعد از چند هفته نشستن افراد، از دست ندهد. البته اگر امکان انتخاب روکشی بهتر را ندارید، به این نکته توجه کنید که بتوانید، روی آن روکشی بکشید که هر چند مدت یک بار، بتوانید آن را تمیز کنید.

صندلی انتظار ضد آب

پیشگیری همیشه بهترین درمان است. پس برای جلوگیری از رشد باکتری و میکروب در محیط مطب، حتماً سراغ صندلی انتظاری بروید که ضد آن‌ها باشد. برای رسیدن به چنین مقصودی نباید سراغ روکش‌های وینیلی بروید. انتخاب مناسب برای شما روکش کریپتونی است. پارچه کریپتونی، تنها پارچه‌ای است که در برابر لکه، آب و رشد باکتری مقاوم است.

رنگ صندلی انتظار

در خریداری صندلی به رنگ آن، توجه کنید. روانشناسی رنگ برای انتخاب رنگ و طرح صندلی انتظار مناسب مطب، بسیار مهم است. مراجعه‌کنندگان شما باید آرامش داشته باشند و درعین‌حال حس خوبی از بودن، کنار شما به آن‌ها دست بدهد. پس حتماً به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب رنگ را متناسب با فضای مطب، حال مراجعه‌کنندگان و دکوری که زده‌اید، انجام دهید.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.