صندلی اداری

صندلی اداری

خرید اینترنتی صندلی اداری

محصولات گلسار در زمینه صندلی بر اساس نیاز اداری شرکت ها تولید می شود. عمده تولیدات صندلی های ما عبارت است از صندلی کارمندی ، مدیریتی ، کنفرانسی ، سینما ، انتظار ، فرودگاهی ، سالن همایش ، آموزشی ، مطالعه و چرخدار اداری . در صورتی که شما به دنبال خرید اینترنتی صندلی اداری می باشید می توانید پس از رویت محصولات ما در سایت و کاتالوگ آنلاین مان در صورت نیاز با ما تماس بگیرید و در خصوص قیمت صندلی و نحوه خرید مشاوره بگیرید. لزوما نیازی به مراجعه شما به کارگاه و یا فروشگاه ما نیست و می توانید تمامی کارهای خرید اینترنتی خود را با ما انجام دهید و محصول برای شما ارسال شود.

صندلی طبی

نشستن متوالی بر روی صندلی برای ساعت های زیاد باعث بروز برخی مشکلات جسمی در افراد می شود. مخصوصا با توجه به اینکه شغل برخی افراد به گونه ای است که بایستی برای زمان های طولانی بر روی صندلی خویش بنشینند. از این رو انتخاب یک صندلی خوب بسیار حائز اهمیت است. گلسار از این رو اقدام به تولید صندلی اداری طبی نموده است. صندلی های طبی گلسار بر اساس آناتومی بدن انسانها طراحی شده است به گونه ای که افراد می توانند به راحتی بر روی آن برای ساعت های طولانی بنشینند. همچنین استفاده از صندلی طبی اداری باعث می شود که شما دیرتر خسته شوید و هیچ فشاری به بدنتان وارد نشود.

قیمت صندلی اداری

محصولات تولیدی گلسار بر اساس استانداردها روز و متناسب با بودجه های مختلف افراد طراحی و ساخته می شود. ما در سبد محصولات تولیدی خود هم صندلی اداری ارزان مناسب را و هم لوکس و گران قیمت را داریم. ما سعی کرده ایم که محصولات خود را بر اساس بودجه افراد نیز تقسیم بندی کنیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات گلسار با ما تماس بگیرید و پس از مشاوره با کارشناسان فروش ما بهترین خرید را داشته باشید.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.