صندلی اداری

شرکت گلسار تولید کننده انواع صندلی های اداری بر اساس استانداردها و طرح های روز می باشد. محصولات تولیدی ما متناسب با هر نوع سلیقه ای می باشد. همچنین تنوع تولیدات ما بر اساس بودجه شرکت ها و افراد می باشد، به طوریکه در سبد تولیدات تنوع از صندلی اداری ارزان تا صندلی های اداری لوکس می باشد. البته شایان ذکر است که تمامی محصولات ما فارغ از قیمت دارای کیفیت بالایی می باشد و تمامی استانداردهای روز در آنها رعایت می شود.

خرید اینترنتی صندلی اداری

محصولات گلسار در زمینه صندلی بر اساس نیاز اداری شرکت ها تولید می شود. عمده تولیدات صندلی های ما عبارت است از صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانس ، صندلی سینما ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سالن همایش ، صندلی آموزش ، صندلی مطالعه و صندلی چرخدار اداری . در صورتی که شما به دنبال خرید اینترنتی صندلی اداری می باشید می توانید پس از رویت محصولات ما در سایت و کاتالوگ آنلاین مان در صورت نیاز با ما تماس بگیرید و در خصوص قیمت صندلی و نحوه خرید مشاوره بگیرید. لزوما نیازی به مراجعه شما به کارگاه و یا فروشگاه ما نیست و می توانید تمامی کارهای خرید اینترنتی خود را با ما انجام دهید و محصول برای شما ارسال شود.

صندلی اداری طبی

نشستن متوالی بر روی صندلی برای ساعت های زیاد باعث بروز برخی مشکلات جسمی در افراد می شود. مخصوصا با توجه به اینکه شغل برخی افراد به گونه ای است که بایستی برای زمان های طولانی بر روی صندلی خویش بنشینند. از این رو انتخاب یک صندلی خوب بسیار حائز اهمیت است. گلسار از این رو اقدام به تولید صندلی اداری طبی نموده است. صندلی های اداری طبی گلسار بر اساس آناتومی بدن انسانها طراحی شده است به گونه ای که افراد می توانند به راحتی بر روی آن برای ساعت های طولانی بنشینند. همچنین استفاده از صندلی طبی اداری باعث می شود که شما دیرتر خسته شوید و هیچ فشاری به بدنتان وارد نشود.

قیمت صندلی اداری

محصولات تولیدی گلسار بر اساس استانداردها روز و متناسب با بودجه های مختلف افراد طراحی و ساخته می شود. ما در سبد محصولات تولیدی خود هم صندلی اداری ارزان مناسب را داریم و هم صندلی اداری لوکس و گران قیمت را. ما سعی کرده ایم که محصولات خود را بر اساس بودجه افراد نیز تقسیم بندی کنیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت صندلی اداری گلسار با ما تماس بگیرید و پس از مشاوره با کارشناسان فروش ما بهترین خرید را داشته باشید.

صندلی اداری

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانس ، صندلی انتظار ، صندلی سینما ، صندلی آموزش و … تولید می گردد. همچنین در زمینه تولید میز اداری، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانس و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد. سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه خرید و یا تجهیز مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : ۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۲۱۸۹۵         مدیریت فروش : ۰۹۱۲۳۲۴۷۸۰۹