تعمیرات مبل اداری


برای اطلاع از شرایط و هزینه های تعمیرات مبلمان اداری تماس بگیرید
تلفن تماس :66721896 – 66703939

برای تعمیر صندلی اداری اداره خویش با ما تماس بگیرید
تلفن تماس :66721896 – 66703939
تعمیرات مبل اداری

تعمیرات مبل اداری یکی از خدمات گلسار در زمینه تعمیرات مبلمان اداری و بخش پشتیبانی و خدمات گارانتی مشتریان است. در صورتی که شما مبل اداری خود را از ما خریداری نموده باشید و در دوره گارانتی باشد می توانید مبل اداری را برای ما ارسال نمایید و در صورتی که قسمت خراب شده مبلمان مشمول گارانتی باشد برایتان تعویض گردد و یا بصورت رایگان برای شما تعمیر گردد. در صورتی که مبلمان اداری خریداری شده متعلق به شرکت ما نباشد می توانید تعمیرات مبلمان اداری خود را نیز به ما بسپارید. تعمیرات در اسرع وقت و با بالاترین دقت انجام خواهد شد.

ما در واحد تعمیرات مبلمان اداری گلسار تعمیرات انوع مبلمان اداری راحتی ، مبلمان اداری رسمی ، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری چوبی و مبلمان اداری فلزی را انجام می دهیم. تعمیر تمامی خرابی های مبلمان اداری پذیرفته می شود.

جهت اطلاع از شرایط و قیمتهای پارتیشن به آن صفحه پارتیشن اداری مراجع نمایید .

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.

مقالات و محصولات مرتبط