برای اطلاع از شرایط و هزینه های تعمیرات مبلمان اداری تماس بگیرید
تلفن تماس :۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۰۳۹۳۹

برای تعمیر صندلی اداری اداره خویش با ما تماس بگیرید
تلفن تماس :۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۰۳۹۳۹
تعمیرات مبل اداری

تعمیرات مبل اداری یکی از خدمات گلسار در زمینه تعمیرات مبلمان اداری و بخش پشتیبانی و خدمات گارانتی مشتریان است. در صورتی که شما مبل اداری خود را از ما خریداری نموده باشید و در دوره گارانتی باشد می توانید مبل اداری را برای ما ارسال نمایید و در صورتی که قسمت خراب شده مبلمان مشمول گارانتی باشد برایتان تعویض گردد و یا بصورت رایگان برای شما تعمیر گردد. در صورتی که مبلمان اداری خریداری شده متعلق به شرکت ما نباشد می توانید تعمیرات مبلمان اداری خود را نیز به ما بسپارید. تعمیرات در اسرع وقت و با بالاترین دقت انجام خواهد شد.

ما در واحد تعمیرات مبلمان اداری گلسار تعمیرات انوع مبلمان اداری راحتی ، مبلمان اداری رسمی ، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری چوبی و مبلمان اداری فلزی را انجام می دهیم. تعمیر تمامی خرابی های مبلمان اداری پذیرفته می شود.

گلسار تولید کننده انواع میز اداری , صندلی اداری , مبلمان اداری

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز ، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد.

سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : ۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۲۱۸۹۵         مدیریت فروش : ۰۹۱۲۳۲۴۷۸۰۹

مقالات و محصولات مرتبط