تعمیرات صندلی اداری

تعمیرات صندلی اداری یکی از خدمات مبلمان اداری گلسار در بخش پشتیبانی و خدمات گارانتی مشتریان است. در صورتی که شما صندلی اداری خود را از ما خریداری نموده باشید و در دوره گارانتی باشد می توانید صندلی را برای ما ارسال نمایید و در صورتی که قسمت خراب شده صندلی مشمول گارانتی باشد برایتان تعویض گردد. در صورتی که صندلی خریداری شده متعلق به شرکت ما نباشد می توانید تعمیرات صندلی اداری خود را نیز به ما بسپارید. تعمیرات در اسرع وقت و با بالاترین دقت انجام خواهد شد.

ما در واحد تعمیرات صندلی اداری گلسار تعمیرات صندلی گردان ، صندلی چرخدار ، تعمیر پایه صندلی ، تعمیر جک صندلی ، تعمیرات روکش صندلی ، تعمیرات بازوی صندلی و … را انجام می دهیم. تعمیر تمامی خرابی های صندلی اداری پذیرفته می شود.

مبلمان اداری گلسار

گلسار تولید کننده انواع میز اداری , صندلی اداری , مبلمان اداری

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز ، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد.

سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : 66721896 – 66721895         مدیریت فروش : 09123247809

محصولات صندلی اداری