تجهیز سالن

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که در زمینه تولید مبلمان اداری از جمله انواع میز اداری ، صندلی اداری و صندلی فرودگاهی فعالیت می کند. ما در کنار تولید و فروش مبلمان اداری به کار طراحی ، اجرا و پیاده سازی دکوراسیون داخلی ادارات ، سازمانها و شرکت ها می پردازیم که شامل اجرای انواع پارتیشن من جمله پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره، پارتیشن تک جداره و پارتیشن ام دی اف می باشد. یکی دیگر از فعالیت های اصلی گلسار تجهیز سالن می باشد. خدمات گلسار در این زمینه شامل تجهیز انواع سالن کنفرانس ، سالن آمفی تئاتر ، سالن همایش ، سالن سینما و تجهیز سیستم صوت می باشد. تجربه چندین ساله ما باعث شده است که خدمات خود را به مشتریان زیادی عرضه نماییم. کیفیت کار ما را می توانید از مشتریانی بپرسید که سالهاست با ما هستند. بی شک نمونه کارهای بسیار زیبا و خلاقانه ما در تصمیم شما برای انتخاب ما تاثیر خواهد داشت. از نمونه کارهای ما دیدن نمایید.

خدمات تجهیز سالن گلسار

تجهیز سیستم صوت گلسار

تجهیز سیستم صوت

سیستم صوت یکی از بخش های مهم در سالن های کنفرانس و … می باشد. سیستم صوت شامل بخش مختلفی است که در تجهیز انواع سالن پیاده سازی آن بسیار حائز اهمیت است. شرکت گلسار در زمینه تجهیز سیستم صوت برای انواع سالن خدمات ممتازی را بر اساس استانداردهای روز و کیفیت بالا ارائه می نماید. ما در تجهیز سیستم صوت بهترین برندهای دنیا در زمینه میکروفن کنفرانس و پخش صوت را استفاده می نماییم. ایجاد صدای دالبی بر اساس خواست مشتری می تواند اجرا شود.

برای سفارش و برآورد هزینه تجهیز اتاق و سالن آمفی تئاتر با ما تماس بگیرید

تجهیز سالن آمفی تئاتر گلسار

تجهیز سالن آمفی تئاتر

از موارد مهم در تجهیز سالن آمفی تئاتر، اکوستیک سالن، هارمونی رنگ های استفاده شده و روان شناسی آن ها و کارگذاری صندلی های مرغوب می باشد. شرکت گلسار در سایه تجربه چندین ساله خود در زمینه تجهیز انواع سالن آمفی تئاتر پاسخگوی نیازها و سلایق خاص مشتریان خویش بوده است. عمده خدمات ما در زمینه تجهیز آمفی تئاتر عبارت است از تجهیز سیستم صوتی سالن آمفی تئاتر ، اسپیکر های دیواری ، اجرا آمپلی فایر و پیجینگ ، سیستم نور پردازی سالن و دوربین مدار بسته و …

برای سفارش و برآورد هزینه تجهیز اتاق و سالن آمفی تئاتر با ما تماس بگیرید

تجهیز سالن کنفرانس گلسار

تجهیز سالن کنفرانس

بواسطه استفاده از تکنولوژی های جدید ، شکل و ظاهر سالن های کنفرانس در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده است. شرکت گلسار به منظور پاسخگویی به نیازهای جدید مشتریان در زمینه تجهیز سالن کنفرانس استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز و طراحی های خلاقانه را در پیش گرفته است. برخی از خدمات قابل ارائه در تجهیز سالن کنفرانس عبارت است راه اندازی سیستم های دیجیتال و کنترل مرکزی، نمایشگر، سیستم ضبط و پخش تصاویر، سیستم ویدیو کنفرانس، سیستم های صوتی، نورپردازی

برای سفارش و برآورد هزینه تجهیز اتاق و سالن کنفرانس با ما تماس بگیرید

مبلمان اداری گلسار

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.

عمده خدمات ما در زمینه نصب و اجرای انواع پارتیش اداری , پارتیشن تک جداره , پارتیشن دوجداره , پارتیشن ام دی اف ، تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سسیستم صوت می باشد.

عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز اداری، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد. سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند. برای دریافت کاتالوگ کلیک نمایید.

برای استعلام قیمت مبلمان اداری , خرید مبلمان اداری و سایر محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :66721896 – 66721895  مدیریت فروش : 09123247809