تجهیز سالن

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که در زمینه تولید مبلمان اداری از جمله انواع میز اداری ، صندلی اداری و صندلی فرودگاهی فعالیت می کند. ما در کنار تولید و فروش مبلمان اداری به کار طراحی ، اجرا و پیاده سازی دکوراسیون داخلی ادارات ، سازمانها و شرکت ها می پردازیم که شامل اجرای انواع پارتیشن من جمله پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره، پارتیشن تک جداره و پارتیشن ام دی اف می باشد. یکی دیگر از فعالیت های اصلی گلسار تجهیز سالن می باشد. خدمات گلسار در این زمینه شامل تجهیز انواع سالن کنفرانس ، آمفی تئاتر ، همایش ، سینما و سیستم صوت می باشد. کیفیت کار ما را می توانید از مشتریانی بپرسید که سالهاست با ما هستند. بی شک نمونه کارهای بسیار زیبا و خلاقانه ما در تصمیم شما برای انتخاب ما تاثیر خواهد داشت. از نمونه کارهای ما دیدن نمایید.

تجهیز سیستم صوت

سیستم صوت یکی از بخش های مهم در سالن های کنفرانس و … می باشد. سیستم صوت شامل بخش مختلفی است که در تجهیز انواع سالن پیاده سازی آن بسیار حائز اهمیت است. شرکت گلسار در زمینه تجهیز سیستم صوت برای انواع سالن خدمات ممتازی را بر اساس استانداردهای روز و کیفیت بالا ارائه می نماید. ما در تجهیز سیستم صوت بهترین برندهای دنیا در زمینه میکروفن کنفرانس و پخش صوت را استفاده می نماییم. ایجاد صدای دالبی بر اساس خواست مشتری می تواند اجرا شود.

تجهیز سالن آمفی تئاتر

از موارد مهم در تجهیز سالن آمفی تئاتر، اگوستیک ، هارمونی رنگ های استفاده شده و روان شناسی آن ها و کارگذاری صندلی های مرغوب می باشد. شرکت گلسار در سایه تجربه چندین ساله خود در زمینه تجهیز انواع سالن آمفی تئاتر پاسخگوی نیازها و سلایق خاص مشتریان خویش بوده است. عمده خدمات ما در زمینه تجهیز آمفی تئاتر عبارت است از، سیستم صوتی آمفی تئاتر ، اسپیکر های دیواری ، اجرا آمپلی فایر و پیجینگ ، سیستم نور پردازی سالن و دوربین مدار بسته و …

تجهیز سالن کنفرانس

بواسطه استفاده از تکنولوژی های جدید ، شکل و ظاهر سالن های کنفرانس در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده است. شرکت گلسار به منظور پاسخگویی به نیازهای جدید مشتریان در زمینه تجهیز سالن کنفرانس استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز و طراحی های خلاقانه را در پیش گرفته است. برخی از خدمات قابل ارائه، عبارت است از راه اندازی سیستم های دیجیتال و کنترل مرکزی، نمایشگر، سیستم ضبط و پخش تصاویر، سیستم ویدیو کنفرانس، سیستم های صوتی، نورپردازی

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.

عمده خدمات ما در زمینه نصب و اجرای انواع پارتیش اداری , پارتیشن تک جداره , پارتیشن دوجداره , پارتیشن ام دی اف ، مجهز نمودن سالن کنفرانس , آمفی تئاتر و سسیستم صوت می باشد.

ارتباط با واحد فروش

شرکت پایدار طراحان تجهیزات اداری گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری است. این شرکت با تجربه بالای 15 سال انواع محصولات مدرن و کلاسیک را در این زمینه تولید می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه پارتیشن اداری و مبلمان اداری مربوط به مبل اداری، میز مدیریتی و صندلی اداری می باشد. محصولات میز و صندلی ما تمامی نیازهای یک محیط اداری را رفع می کند. ما همچنین در زمینه صندلی فرودگاهی صندلی سینما ، صندلی آموزشی نیز محصولاتی تولید می کنیم. گلسار یک شرکت با خدمات و محصولات جامع است که می تواند در زمینه طراحی و پیاده سازی مبلمان و دکوراسیون اداری با شما همکاری نماید. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.
شماره های تماس ما : 66721896 – 66703939   مدیریت فروش : 09123247809 جدیدترین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام گلسار ببینید.