پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره : پارتیشن در سال های اخیر یکی از پرکاربرد ترین مبلمان اداری و مسکونی برای بخش بندی و تفکیک فضا در شرکت ها و ایجاد حریم خصوصی برای پرسنل و کارکنان بوده است. جدا کننده ها بهترین وسیله برای بهینه سازی محیط و پنهان نمودن قناسی های دیوار و مشکلات معماری محسوب می شوند.

پارتیشن ها دارای انواع گوناگونی می باشند که نوع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره از شاخص ترین آن ها می باشند. نوع دو جداره بیشتر در ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن های اداری دو جداره نسبت به پارتیشن های اداری تک جداره از مزایا و محاسن بیشتری برخوردار می باشند. این نوع از پارتیشن ها علاوه بر تفککی فضا، جلوه زیبایی برای محیط به وجود خواهند آورد.

ضخامت پارتیشن دو جداره معمولا ۱۳.۲ سانتی متر بوده و به صورت کوتاه، نیمه بلند و بلند تا ارتفاع سقف قابل طراحی می باشند.
اندازه ارتفاع پارتیشن به عواملی مانند جریان گردش هوا در محیط و یا عایق بودن از لحاظ صوتی بستگی دارد. در صورت نیاز به شیشه در این مدل از پارتیشن، شیشه دو جداره به کار گرفته می شود. ارتفاع این شیشه ها متناسب با نور موجود و طرح سفارشی مشتری قابل تغییر است.

در پارتیشن دو جداره این قابلیت وجود دارد که از پرده کرکره در بین جداره های شیشه استفاده شود. این پرده کرکره ها را می توان در رنگ ها و طرح های متنوع و با اندازه ۱۶ میلی متر نصب نمود.

شیشه های قرار گرفته در دو سمت پرده کرکره منجر به جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده ها می گردد. استفاده از پرده کرکره با مکانیسم سایه روشن، عبور نور در مواقع دلخواه را امکان پذیر می نماید.

سیستم تنظیم ولومی در پرده کرکره ها ظاهری زیبا به پارتیشن دو جداره می بخشند.

مزیت های پارتیشن دو جداره نسبت به نوع تک جداره

•    نمای پارتیشن دو جداره زیباتر بوده و جلوه بهتری دارند.
•    پارتیشن های دو جداره نسبت به مدل تک جداره بسیار پایدار تر بوده و با توجه به پروفیل و دیواره محکم تر و عریض تر، استحکام خمشی و ضربه بالاتری دارد.
•    بدون اتصال به سقف و یا دیوار قابل نصب است.
•    در پارتیشن های دو جداره امکان جایگذاری پرده کرکره میان جداره ها وجود دارد اما نوع تک جداره این قابلیت را دارا نمی باشد.
•    نوع دو جداره پارتیشن ها قابلیت آکوستیک شدن را دارا بوده و در صورت استفاده از فوم سایلنت در بین جداره های آن، تا ۸۰ درصد صداهای محیط را می تواند جذب کند.
•    در پارتیشن دوجداره، داکتینگ و عبور کابل های شبکه و برق به صورت کاملا نامرئی از بین دو جداره آن امکان پذیر می باشد. اما این عمل در تک جداره قابل اجرا نیست.

با توجه به این مزایا و استفاده متریال بیشتر در پارتیشن های دو جداره، قیمت آن ها تقریبا معادل دو برابر مدل های تک جداره می باشد. اما از لحاظ جابجایی و نصب، هر دو نوع پارتیشن شرایط نسبتا یکسانی را دارند. هزینه کلی پارتیشن به جنس، متراژ و رنگ آن بستگی دارد.

پارتیشن های دو جداره همراه با پرده کرکره فضایی کاملا اختصاصی ایجاد خواهند کرد که موجب رضایت و آرامش پرسنل می گردد.
اما در شرایطی که جهت استتار برخی بخش های محیط کار یا زندگی خود به دنبال راه کار هستید و یا تصمیم به جابجایی پارتیشن بندی خود در مدت زمان هایی کوتاه دارید، پارتیشن های تک جداره گزینه مناسب تری برای شما می باشند.

اغلب با استفاده از دو متریال ساخته می شوند:

  • پارتیشن MDF
  • پارتیشن آلومینیو

در پارتیشن آلومینیوم، به دلیل استفاده بالای این نوع فلز در متریال جدا کننده، قیمت پارتیشن از سایر انواع آن بالاتر می باشد. اما نکته مهم در این جنس از پارتیشن ها قابلیت بازیافت آن ها در دراز مدت است که به منزله خدمتی بزرگ به محیط زیست می باشد. یکی از ویژگی های آلومینیوم مقاومت بالای آن در عین سبکی، دوام بالا و زیبایی می باشد.

پانل های پرکننده پارتیشن دو جداره می تواند از سه جنس زیر باشد :

  •  ام دی اف
  • شیشه
  • شیشه و پرده کرکره

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری است. یکی از توانمندی های شرکت گلسار پارتیشن می باشد. ما در زمینه تولید ، طراحی و نصب و پیاده سازی انواع پارتیشن اداری , دوجداره , پارتیشن تک جداره و پارتیشن ام دی اف برای مشتریان مجرب و متخصص هستیم. کیفیت کار ما را می توانید از مشتریانی بپرسید که سالهاست با ما هستند. بی شک نمونه کارهای بسیار زیبا و خلاقانه ما در تصمیم شما برای انتخاب ما تاثیر خواهد داشت. از نمونه کارهای ما دیدن نمایید.

پارتیشن اداری گلسار بر اساس سالها تجربه و تخصص می تواند طرح های خلاقانه و با کیفیتی را بر اساس نیاز و سلیقه شما اجرا نماید. سرعت و کیفیت بالا در کنار قیمت پایین جزو ویژگی های ماست.

ویژگی های پارتیشن دوجداره خوب

پروفیل پارتیشن دوجداره اگر آلومینیوم است باید دارای رنگ کوره ای باشد.

ستون های پارتیشن باید یکدست و صاف باشند.

فاصله بین ستون ها در دیواره های طولی نباید از ۸۰ سانتی متر بیشتر باشد. چون منجر به کم شودن مقاومت دیوار می
‌گردد.

ام دی اف باید کاملا بدون خش، خط و مطابق با رنگ سفارشی شما باشد.

نوار های PVC دور ام دی اف باید با دستگاه نصب شوند

شیشه ها باید بدون موج و خط باشند.

یراق آلات درب باید از نوع با کیفیت باشند.

تا حد امکان پارتیشن دوجداره باید بدون پیچ به زمین و با شیوه هایی مدرن نصب شود تا به کف حداقل آسیب وارد شود.

کل کار بایستی کاملا عمود و صاف نصب شود.

نمونه کار پارتیشن دوجداره گلسار

برای دیدن بیشتر نمونه کار پارتیشن گلسار کلیک نماید

شرکت مبلمان اداری گلسار تولید کننده انواع مبلمان اداری و تجهیزات دکوراسیون داخلی ادارات ، شرکت ها و سازمانها می باشد.

محصولات ما در زمینه میز اداری ، صندلی اداری ، صندلی فرودگاهی دارای استانداردهای روز و طراحی خلاقانه می باشد.

عمده خدمات ما در زمینه نصب و اجرای انواع پارتیش اداری , پارتیشن تک جداره , دوجداره , پارتیشن ام دی اف ، تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سسیستم صوت می باشد.

برای استعلام قیمت مبلمان اداری , خرید مبلمان اداری و سایر محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۲۱۸۹۵

استعلام قیمت پارتیشن دوجداره | سفارش پارتیشن دو جداره

شرکت ما با رعایت تمامی این موارد در جهت جلب رضایت مشتریان و خریداران محترم خود تلاش می نماید. شما می توانید برای استعلام قیمت پارتیشن دوجداره با ما تماس بگیرید. پس از سفارش پارتیشن دو جداره همکاران ما برای برآورد هزینه های جاری به محل شما مرجعه نموده و پس از انجام محاسبات کارشناسی مدت زمان لازم برای اجرا و قیمت پارتیشن را به شما اعلام خواهند نمود.

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز اداری، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد. سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : ۶۶۷۲۱۸۹۶ – ۶۶۷۲۱۸۹۵         مدیریت فروش : ۰۹۱۲۳۲۴۷۸۰۹