صندلی فرودگاهی

.

گلسار تولید کننده انواع صندلی و میز اداری

شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. شرکت گلسار در زمینه تولید صندلی اداری ، انواع صندلی کارمندی ، صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سینما ، صندلی آموزشی و … تولید می نماید. همچنین در زمینه تولید میز اداری، انواع میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز کنفرانسی و میز کانتر توسط گلسار تولید می گردد. سایر تولیدات مربوط به مبلمان اداری شامل کتابخانه ، فایل و … نیز توسط گلسار تولید میگردد. شما برای دکوراسیون داخلی سازمان و یا اداره خویش می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با راهنمایی و مشاوره شما را در زمینه تجهیزو یا خرید مبلمان اداری تان یاری نمایند.

شماره های تماس ما : 66721896 – 66721895         مدیریت فروش : 09123247809

انواع صندلی فرودگاهی گلسار

صندلی فرودگاهی

صندلی فرودگاه یدسته ای صندلی های انتظار می باشد که به منظور استفاده در فرودگاه ها ساخته می شود. البته این نوع از صندلی در ترمینال های اتوبوس رانی و ایستگاه های قطار نیز استفاده می شود و طبیعتا بدان می توان صندلی انتظار ترمینال ، صندلی ایستگاه قطار نیز اطلاق نمود.

با توجه به کاربری این صندلی ها در اماکن عمومی نیاز به استفاده از لوازم اولیه محکم به چشم می آید بنابراین در ساخت این صندلی ها پایه کار فلز می باشد. صندلی های فرودگاهی دارای پایه و بدنه تمام فلزی هستند که بسته به نوع و مدل آن از چرم و فوم ابری در آن نیز استفاده می شود.

در ساخت صندلی فرودگاهی بایستی کیفیت کار را نیز لحاظ نمود. این صندلی ها در عین نداشتن نرمی صندلی های دیگر بایستی نرمی و راحتی لازم را برای نشستن های طولانی مدت مسافران نیز داشته باشد. بنابراین در ساخت این صندلی های فرودگاهی زاویه نشستن به گونه ای طراحی میشود که مسافر بیشترین راحتی را احساس کرده و کمترین میزان فشار به کمر و عضلاتش وارد شود.

ظرفیت صندلی فرودگاهی

صندلی های فرودگاهی در ظرفیت های 2 نفره ، 3 نفره و 4 نفره تولید می شوند. ما در شرکت گلسار طرح های از قبل آماده ای را برای عرضه به مشتریان خویش داریم ولی در صورتی که شما مایل به سفارش طرح خاص خود برای صندلی فرودگاهی هستید می توانید ایده و نظر خودتان را با ما در میان بگذارید. بی شک ما می توانیم ایده های شما را در تجهیز سالن های انتظارتان برآورده نماییم.